חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

הובלת משטחים בצפון

כדי להוביל משטחים אתם חייבים שתהיה חברת הובלות מנוסה לצדכם. אם לא תהיה חברה כזו אתם יכולים להיתקע בשלב מוקדם מאו בהובלה בלי ידע ויכולת להזיז את המשטח העצום שעליו מוצרים רבים. זה הזמן להבין כיצד ההובלה הזו מתבצעת.

מתי יש צורך להוביל משטח?

את המשטחים אתם לא רואים במו עיניכם אך למעשה מדובר באותן רפסודות מעץ שעליהן מעמיסים ארגזי קרטון רבים שבהם יש מוצרים שבהם כולנו משתמשים. הירקות שלנו מגיעים אל בית האריזה ושם נארזים בתוך קרטונים גדולים, שנעטפים בניילון נצמד ומועמסים זה על זה על משטח. כך קורה גם עם מבקבוקי שתייה, חטיפים ומזונות ומוצרים אחרים. את המשטחים הללו יש להוביל לכל מיני נקודות מכירה ברחבי הארץ וכך ניתן לבצע מכירה סיטונאית הרבה יותר טובה. חשוב לזכור כי הובלת משטחים היא לא משימה פשוטה.

מי יכול לבצע את ההובלה?

הסיבה לכך שהמשימה אינה כה פשוטה היא בגלל כובד המשטח. כמו כן המשטח יכול להיות גבוה מה שיקשה מאוד על ההובלה שלו מכמה בחינות, כמו למשל המשאית שצריכה להיות גבוהה או פתוחה וכמובן שיווי המשקל שיכול לגרום לו ליפול ולייצר נזקים רבים. לכן כדי לבצע את העודה הזו יש צורך בחברת הובלות מקצועית.

מה צריך כדי להוביל משטח?

כדי להוביל משטח יש צורך קודם כל במשאית ולעתים יהיה צורך גם במשאיות פתוחות כאלו שאין להן גג. אחרי שיש את התנאי הראשון יש צורך גם בכלי שיעביר את המשטח אל המשאית. יש צורך במלגזה חזקה שיכולה לסחוב משטחים בלי בעיה וזו הדרך הכי טובה לביצוע העבודה. כל הרעיון הוא שהמשטח יישאר אחיד כמו שהוא ולא יפורק עד אשר הוא מגיע אל המשאית ואל הלקוח.

כמה עולה להוביל משטחים?

הובלת משטחים בצפון, במרכז ובדרום היא משימה לא פשוטה ולכן גם לא תמיד זולה. ההובלה יכולה לעלות כמה מאות עד כמה אלפי שקלים הרי מדובר בהובלה שדורשת כלי רכב מיוחדים כמו מלגזה, ולעתים יש צורך להוביל כמה משטחים יחדיו. ככל שהכמות תהיה גדולה יותר כך ההובלה תהיה יקרה יותר אך משתלמת יותר וזו אולי הנקודה החשובה יותר. חשוב גם לזכור שיש חשיבות של המרחק שיש לעבור כדי לבצע את ההובלה ולכן המחיר משתנה לפי מספר פרמטרים.

בחירת החברה המתאימה

כדי לבחור את החברה המתאימה לביצוע הובלת משטחים בצפון, יש צורך לבחון את כל הפרמטרים. הפרמטר הראשון ואולי החשוב ביותר הוא הניסיון כי הוא זה שמסביר לכם האם מדובר בחברה עם מוניטין שיודעת מה היא עושה – זוארץ הובלות חברה בעלת ניסיון של עשרות שנים בתחום ומבצעת סוגים שונים של הובלות בצפון במחירים ללא תחרות! אז צרו קשר עוד היום 073-7841660.

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן