חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

הובלות בצפון

תושבי הצפון שרוצים לעבור דירה צריכים לבדוק היטב לאיזו חברת הובלות הם פונים. קודם כל, יש לוודא שאכן מדובר על חברת הובלות בצפון שמתמחה בסוג השירות הרלוונטי עבור הלקוחות. לא כל חברה שמבצעת הובלות דירה בצפון מספקת שירות דומה גם למפעלים או משרדים, מה גם שבשביל הובלות מנוף בצפון יש צורך בנהגים מתאימים עם רישיון רלוונטי.

המנוף הוא אחד הכלים הכי שימושיים שיש בהובלה, וזה נכון לגבי כל סוגי ההובלות. אם אתם צריכים להעביר את הדירה לקומה גבוהה, אם אתם צריכים להתמודד עם סמטאות צרות מאוד שלא מאפשרות למשאית לעבור או עם כל מכשול אחר, המנוף יכול להיות פתרון. כיצד משתמשים בו במהלך ההובלה?

זוארץ – חברת הובלות בצפון עם המלצות

הובלות מנוף בצפון וגם הובלות רגילות יכולות להתבצע בקלות ובמהירות עם החברה שלנו. חוץ מאשר המלצות אובייקטיביות משלל לקוחות מרוצים בסקטור הפרטי והעסקי, אנו מציעים לך עוד כמה יתרונות מיוחדים:

א. זמינות מלאה לכל בקשה – זוארץ הובלות מרכזת שירותי הובלות שונים במחיר הוגן ובזמינות מלאה. אנו נקבל ממך את הבקשה בצורה מסודרת ונגיע מהר עם ציוד האריזה המתאים לך. במידת הצורך, נוכל גם לבצע עבורך פירוק והרכבת ארונות, שירותי אריזה לתכולה האישית ועוד.

העברת-חברת-גומא-קיסריה

ב. היכרות עם אזור הצפון – בחברה שלנו מכירים כל כתובת באזור הצפון. הזמנה שלנו להובלה תחסוך ממך דאגות ותבטיח שהתהליך יסתיים מהר ולשביעות רצונך.

ג. צי רכבים מגוון – הניסיון של זוארץ הובלות מאפשר לנו להתאים את צי הרכבים לדרישות הקיימות בשטח. אנו יכולים להגיע אליך עם משאית גדולה להובלות גדולות, או להשלים את התהליך עם מנוף לקומות גבוהות.

מתכננים את ההובלה

השלב הראשון בהובלות הוא לתכנן את ההובלה בצורה מדויקת שלב אחר שלב. יכול להיות שההובלה תהיה די פשוטה אך יכול גם להיות שבמהלכה יצטרך צוות ההובלה להתגבר על כל מיני מכשולים כמו למשל מחסור בחנייה, קומה גבוהה במיוחד, חוסר גישה אל חלון הדירה או אל המרפסת וכן הלאה. כדי שכל אלו לא יעכבו את העבודה ויבזבזו זמן אור חשוב מאוד בתאריך המיועד, יש צורך לבצע תכנון קפדני במיוחד שיתגבר על כל המכשולים בקלות. יום הובלה נטול מבעיות הוא יום הובלה מהיר ויעיל יותר וכך גם הלקוח וגם צוות המובילים מרוויח. כמו כן, יש לשקול האם בכלל צריך מנוף.

מתי יש צורך להובלה עם מנוף ?

אין ספק שהובלה לקומות גבוהות באופן אוטומטי תהיה הרבה יותר בטוחה כאשר משתמשים במנוף אך בסופו של דבר הובלה כזו יכולה להיות שימושית בעוד מגוון רחב של מצבים. למשל, יכול להיות שיש אפשרות להעלות את רוב הפריטים אל קומת היעד בין אם מדובר על בית פרטי, עסק או משרד, אך יש רהיט אחד גדול או שביר מאוד שאי אפשר להכניס במעלית או בפיר המדרגות. כמו כן יש מקומות רבים שבהם אי אפשר להכניס את הרהיטים או המכונות, בעיקר כאשר מדובר במגזר התעשייתי, בצורה בטוחה.

אם אתם רוצים להיות בטוחים בבחירה, אנו בזוארץ הובלות כאן לשירותכם. הניסיון שלנו יעשה את ההבדל ואתם יכולים להיות רגועים מההתחלה ועד הסוף באחריות!

כיצד מתבצעת הובלה עם מנוף בפועל?

כאשר רכב ההובלה מגיע אל היעד הוא ממקם אותו בנקודה הכי טובה להובלה ולהעמיס את במת ההרמה של המנוף. ההעמסה חייבת להתבצע בזהירות רבה כאשר כל הציוד, בין אם מדובר בארגזי קרטון או בחלקי רהיטים גדולים, חייבים להיות מקובעים היטב עם רצועות על הבמה.

מנוף ההרמה מורכב ממסילה ארוכה שמגיע עד לגובה של למעלה מ-50 מטרים לעתים, כמובן בהתאם לצורך, ועליו יש במתה רמה ישרה.
הבמה יכולה להיות בגודל משתנה אך בדרך כלל לא תעלה על כמה מטרים רבועים ויכולה להיות מועמסת בציוד במשקל כמה טונות וכך למעשה ההובלה הופכת להיות הרבה יותר מהירה. בעת הצורך יהיה ניתן להשתמש בה כמה פעמים כדי להעלות כמות גדולה של פריטים. את המסילה יש להרים עד שהיא מגיעה אל חלון המקום אליו עוברים או אל המרפסת, לפי האפשרות שיש בשטח.
לאחר מכן מעמיסים את הבמה, מקבעים את כל הפריטים עליה ומעלים אותם עד לקומת היעד. לאחר מכן פורקים את כל החפצים בזהירות ובמהירות וההובלה למעשה הסתיימה אלא אם יש צורך לעשות עוד נגלה כזו.

הרמת הציוד ופריקתו בתוך במקום החדש

אחרי שהבמה עמוסה לגמרי יש צורך להרים את הבמה, כאשר ההרמה בדרך כלל תהיה איטית ומחושבת מאוד. חשוב לזכור שהרמת הבמה ובכלל כל התפעול של המנוף חייבים להתבצע אחרי בדיקות תקינות שכן כשל בהרמה יכול להיות בעייתי מאוד ואף מסוכן. פריקת הציוד בדירה מתבצעת במהירות רבה יותר מאשר ההעמסה, כאשר יש צורך לעתים לפרוק את הציוד בגג. אנו בזוארץ הובלות מבצעים את כל שלבי ההובלה בצורה הכי טובה שיש עם אחריות מלאה בכל שלב ושלב. איתנו הובלות מנוף הופכות להיות הכי בטוחות שיש, כאשר גם המחיר אינו עומד לתחרות!

העלות של הובלת מנוף מאוד דינמית תלוי בסוג ההובלה – הובלת משרדים בחיפה, הובלת עסק, הובלת דירה וכ'ו… כשמדובר בדירה, כאשר צריך לזכור שהגובה שאליו יש להרים את הציוד וכמות הפריטים משפיע מאוד על המחיר. חשוב לזכור כי הובלות מנוף יכולות לשנות את ההובלה לטובה כשמתבצעת בזהירות ומקפידים על אמצעי הבטיחות.

סרטון המסביר על משאית המנוף

זוארץ הובלות – כל מה שהבית החדש שלך צריך

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת על הובלות בצפון? הגיע הזמן להצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים של זוארץ הובלות. באזור הצפון כבר יודעים לאיזו חברה לפנות ועליך זה מקל. כל שנותר כעת הוא להשאיר פרטים באתר ולתאם את ההובלה לתאריך שהכי נוח עבורך!

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן