חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

ביטוחים ואישורים בחברת הובלות

לקראת המעבר שלכם לדירה חדשה או מעבר משרד חדש, אתם כמובן מעוניינים לקבל שירותי הובלות, וליהנות כך ממעבר מהיר, חלק ומקצועי ללא תקלות. אולם, יש לזכור שיש כיום מאות חברות שונות בארץ שעוסקות בתחום ההובלות. אם כך, כיצד תוכלו לבחור חברת הובלות איכותית ואמינה? אחד הדברים שיעזרו לכם לבצע סקירה והשוואה בין החברות, היא השאלה האם יש להם ביטוחים שונים על התכולה שהם יובילו ואישורים מתאימים – כולל רישיון עסק.

להבין את כל החשיבות

  • למה חברת הובלות בצפון צריכה להחזיק באישורים/ביטוחים? – קודם כל, באשר לאישורים חשוב להבין שהחוק מחייב אותם! כל חברה שמספקת שירותי הובלות מחויבת להחזיק ברישיון עסק, ואם היא נותנת את השירות ללא רישיון, אזי מדובר על עבירה פלילית לכל דבר ועניין. מעבר לכך, הביטוח הוא חיוני משום שאם חס וחלילה יקרה משהו לרכב ההובלות בדרך – תאונת דרכים, גניבה, פיצוץ וכיו"ב עם כל תכולתכם עליו – אתם צריכים לקבל פיצוי הולם. זה אינטרס של חברת ההובלות ,שאתם תקבלו את הפיצוי דרך חברת הביטוח אשר מבטחת אותם.

  • אילו נזקים עלולים להיגרם באם חברות ההובלות לא יחזיקו אישורים אלו? – יש כמה נזקים אפשריים. קודם כל אם אין פוליסת ביטוח ואכן נגרם נזק לשמאית ולתכולה שלכם – אתם עלולים למצוא את עצמכם ללא פיצוי כלל! האפשרות האחרת היא כמובן לתבוע את החברה בבית משפט ולדרוש פיצוי, אבל אז אתם נגררים למהלך משפטי ארוך שיכול גם להימשך שנים כנגד חברות הובלות, וחבל שכך. אם לחברה שמספקת שירותי הובלות אין שום אישור ושום רישיון – אזי יש סכנה שאתם בעצם עובדים עם גרום בלתי מקצועי בעליל, מה שמכונה בעגה "חאפרים". אלו גורמים שקשה מאד לסמוך עליהם, והם יכולים להציע לעתים הצעות מחיר מופרכות ברגע האחרון כשלכם אין כבר ברירה ואתם תלויים בהם.

ולכן מה מומלץ לעשות?

על כן, אל תיקחו שום סיכון ואל תמתינו לרגע האחרון .קחו את הזמן המתאים, השוו בין חברות ההובלות השונות, ודאו שיש להן את כל הביטוחים והאישורים הנדרשים – ותוכלו לבחור בחברת הובלות בחיפה שהיא אמינה וותיקה בתחום .

בכל שאלה ועניין הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם תשובות.

דילוג לתוכן