חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

אריזת דירה

אריזת דירה היא אחת המשימות החשובות ביותר במעבר אך גם אחת מהמסובכות ביותר. לא משנה עד כמה תיזהרו במהלך מעבר הדירה, ולא משנה אם תעבדו עם חברת הובלות מנוסה שמעולם לא נשבר לה דבר במהלך ההובלה, ללא אריזה נכונה, תכולת הדירה שלכם תהיה שרויה בסיכון.

אריזת דירה בעת מעבר

אריזת דירה היא שם כולל לאריזת החפצים שעוברים אתכם כתובת. אחרי שרכשתם את הדירה החדשה שלכם וכבר יש לכם את התאריך בו אתם מקבלים את המפתח לבית החדש שלכם, אתם חייבים להתחיל לתכנן את הזמן שלכם בצורה נכונה. אריזה היא לא שלב קל ואי אפשר להתעלם מהחשיבות שלה. זאת משימה קשה כאשר מבצעים אותה לבד אך למרות זאת הדבר אפשרי. העבודה מתבצעת בדרך כלל כמה ימים לפני ההובלה ומסתיימת עד יום לפניה כדי שהעוברים לא יהיו בלחץ והציוד לא יינזק.

אריזת דירות

תוכן עניינים

אריזת דירה בעזרת חברת הובלות

יש שיאמרו כי שלב האריזה הוא השלב החשוב ביותר. אמנם גם שלב ההעמסה, הפריקה וגם שלב הסבלות הם שלבים חשובים אך בסופו של דבר אם הציוד שלכם ארוז היטב לא יקרה לו כל רע. כאשר הציוד לא ארוז היטב, כל מכה קטנה יכולה לשבור אותו ואפילו מעידה עם קרטון שלא מכיל ציוד שביר יכול להינזק. אריזה מקצועית יכולה למנוע את הבעיות בכל שלב אחר. אפילו כאשר ארגז הקרטון שמכיל את הציוד שלכם יקבל מכה חזקה, עם אריזה נכונה אין סיבה שיקרה משהו לתכולה שבפנים.

אריזת דירה לפני הובלה

שירותי אריזה לפני הובלה צריכה להתבצע בחוכמה. אי אפשר לבצע אותה בלחץ של זמן כי זה מתכון לטעויות. כדי לבצע את האריזה בצורה נכונה יש צורך לפנות מספיק זמן וכמובן להחזיק בכל החומרים המתאימים. מלבד ארגזי קרטון למעבר דירה יש צורך גם בחומרי אריזה שיבלמו את החבלות כמו למשל בדים לריכוך, בוטני קלקר למילוי חללים ריקים, לבנות קלקר, ניילון בועות אוויר וכן הלאה. חפצים גדולים יש לשים בקרטונים גדולים, את הקטנים בקרטונים קטנים, חפצים שבירים יש לשים יחדיו. מומלץ גם לארוז מוצרים באותו אזור בבית יחד לסידור נוח יותר כאשר תגיעו ליעד.

חברת הובלות ואריזה

כאשר עובדים עם חברת הובלות שמספקת גם שירותי אריזה מגלים עד כמה העבודה עמה הופכת את כל מעבר הדירה יותר. יש אנשים שמבינים כי המעבר יכול להתבצע אך ורק עם חברת הובלות אך בכל זאת הם בוחרים לארוז את הדירה לבד כדי לחסוך כמה מאות שקלים. אך החיסכון לא כזה משתלם כי אתם צריכים לפנות זמן כדי לארוז את כל הציוד, מה גם שהאריזה יכולה להיות פחות טובה מזאת של אנשי המקצוע.

מעבר לכך שחברת הובלות יכולה לעשות את העבודה בצורה יותר טובה, היא מספקת את כל חומרי האריזה. כך שאתם לא צריכים לקנות שום דבר וגם לא לבזבז על כך זמן.

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן