חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

שירותי אריזה בצפון

חברת זוארץ מתמחה בשירותי אריזה למשרדים, מפעלים ודירות – באחריות. המעבר בדרך ואתם לא בטוחים שתספיקו לארוז? אנחנו איתכם בכל התהליך, מהאריזה וההובלה וכך גם בתחום האחסון.

תוכן עניינים

שירותי אריזה והובלה

לעבור משרד או דירה זה פרויקט של ממש. אין ספק שמפלס ההתרגשות גואה וכל-כולכם בציפייה דרוכה, אבל אין גם ספק שההתרגשות הזאת מהולה בחרדה: "איך נספיק לארוז את כל הציוד?", "האם באמת יש פתרונות אריזה שעובדים ונוכל להכניס את הציוד הרגיש לארגזים ולהבטיח שלא יקרה לו כלום?".

שירותי אריזה

היעזרו בשירותי האריזה שלנו

  • שירותי אחסנה ואריזה מקצועיים – שניתנים על ידי צוות מנוסה ואמין

  • אריזה של כל הציוד בהתאמה מדויקת לסוגו – ציוד רגיש ייארז תוך הקפדה יתרה על מיגון, ציוד סטנדרטי יועבר לארגזים חזקים שישמרו עליו לאורך כל הדרך.

  • הטענה זהירה על המשאית – המובילים שלנו ידאגו להעביר את כל הארגזים אל תך המשאית בצורה זהירה ביותר ויתייחסו אליהם כאילו הכילו את הציוד הפרטי שלהם. השירות המקצועי שאנו מציעים מתאים גם ללקוחות עסקיים וגם לפרטיים.

  • לקוחות פרטיים – אריזת דירות וחפצים שבירים. אריזת כל תכולת הבית ביום אחד בלבד, כך שאתם יכולים להתפנות לשאר העיסוקים הרבים שבוודאי יש לכם.

  • לקוחות עסקיים – אריזה של כל תכולת המשרד תוך שימת דגש מיוחד על ציוד רגיש כמו מחשבים, ציוד אלקטרוני, מכונות שונות וכדומה.

לשירותכם לאורך כל הדרך! הצוות של זוארץ, חברת הובלות גדולות בחיפה המספקת שירות לכל רחבי הארץ, יודע לארוז פריטים בצורה מקצועית וישמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. זה כמובן משתלב עם שירותי ההובלה והשינוע של החברה ומאפשר לכם ליהנות מכל חבילת השירותים תחת קורת גג מקצועית ואמינה אחת.

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן