חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

אחסנת דירות

אחד השירותים החשובים ביותר בתחום הלוגיסטיקה מיועד דווקא ללקוחות פרטיים ולא עסקיים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, חברות הובלה ובעיקר חברות שמתמחות בשירותי אחסנה ופתרונות לוגיסטיים לא מציעות את סל השירותים שלהן רק ללקוחות עסקיים. בפועל, אלו דווקא הלקוחות הפרטיים שיכולים לרכז את כל הדרישות תחת קורת גג אחת על מנת לחסוך זמן, הוצאות וטרחה.

הדוגמא הכי טובה לחשיבות של שירותי לוגיסטיקה, הובלות ואחסנה עבור לקוחות פרטיים היא תכולת דירה. כיום אפשר לתאם גם בהתראה מיידית מגוון רחב של שירותי אחסנת דירות וליהנות משלל יתרונות מיוחדים. כמו כן, שירותי אחסנת דירות מתאימים לצרכים מגוונים והם מוכיחים את עצמם בתקופות קצרות וארוכות.

שירותי אחסנה בחיפה - אחסון לטווח קצר וארוך

תוכן עניינים

מתי משתמשים בשירותי אחסנת דירות?

שירות של אחסנת דירות מתאים לטווח הקצר, הבינוני והארוך. הנה כמה נסיבות שבהן שירות מן הסוג הזה יכול לעזור:

  • מעבר דירה – שירות אחסנה יכול להתאים למי שמתכנן מעבר ועוד לא קיבל מפתח. בדירות חדשות מקבלן למשל יכול לחלוף זמן רב מהמועד שבו מתחייבים לקבלת אישור אכלוס ומפתח ועד שזה קורה בפועל, מה גם שנסיבות מצערות כאלה מתרחשות לעיתים קרובות בדירות להשכרה. אז לאורך מעבר הדירה, אפשר להעביר את התכולה לאחסנה נפרדת ולמצוא פתרון מגורים זמני.

  • רילוקיישן לחו"ל – אי אפשר לדבר על הפתרון של אחסנת דירות בלי להזכיר אנשים פרטיים שבוחרים לבצע רילוקיישן לחו"ל. במהלך רילוקיישן מן הסוג הזה, רוב האנשים מעדיפים לשמור על התכולה שלהם ולא למכור אותה. מצד שני, הם כמובן מפסיקים להחזיק בדירה בבעלותם שעליה הם צריכים לשלם שכירות או משכנתא. לכן, הפתרון עבורם הוא להשתמש בשירותי אחסנה ייעודיים.

  • חיסכון במקום – האמת היא שאפילו לא חייבים לעזוב את בית המגורים או הדירה על מנת ליהנות מהיתרונות של שירותי אחסנה. בזכות האפשרות של התאמת שירותי אחסנת דירות לצרכים האישיים של קהל היעד והלקוחות, יש כאלה שמנצלים את השירות לצורך חיסכון במקום. אם מגלים שאין מספיק מקום בבית ושזה כבר פוגע באיכות החיים, כדאי להעביר לפחות חלק מהתכולה אל מחסן ייעודי.

בחירה נכונה של אחסנת דירות מתחילה בהשוואה בין האפשרויות השונות, אבל מבוססת גם על פרמטרים אובייקטיביים. בשביל לבחור את הפתרון שהכי מתאים לקהל היעד, כדאי למשל לבדוק איפה בדיוק המחסן נמצא, כמה זמן ייקח להגיע אליו, מה הזמינות שלו עבור רכב פרטי לעומת רכב מסחרי והאם הלקוח מקבל מפתח שבו הוא יכול להשתמש מסביב לשעון.

בנקודת מבט רחבה יותר, כדאי לבחור שירותי אחסנה לפי השאלה עד כמה המחסן מאובטח, האם מנקים אותו בתדירות גבוהה והם המחיר של השירות מגלם בתוכו גם שירותי הדברה. בשורה התחתונה, אלו בדיוק הדברים הקטנים שעושים הבדל גדול בין שירות מקצועי של אחסנת דירות לבין שירות חובבני.

למה לבחור בשירות של זוארץ הובלות?

שירותי אחסנת דירות של זוארץ הובלות עושים לך את החיים קלים יותר. במקום להמשיך לחפש אחר פתרונות אחסון, אנו נציע לך אותם ברמה גבוהה ובמחיר משתלם. כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר דרך האתר הרשמי ולקבל עוד היום הצעת מחיר מסודרת על מגוון רחב של שירותי אחסון ולוגיסטיקה.

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן