חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

אחסון משרד

מתי צריך לאחסן את המשרד?

כאשר המשרד עובר באופן זמני ישנם פעמים בהם יש צורך לאחסן אותו. יש מקרים בהם הלקוחות העסקיים שלנו בזוארץ הובלות עוברים למשרד גדול יותר אך חוזה השכירות שלהם נגמר במועד מסוים, כאשר חוזה השכירות הבא מתחיל רק כמה חודשים לאחר מכן. בדרך כל לזה קורה כאשר עוברים לאזור תעשייה חדש או לבניין משרדים חדש, שעוד נמצא בבנייה ואי אפשר לאכלס אותו. לעתים מדובר בעיכוב ברגע האחרון שלא היה מתוכנן ואז יש כבר צורך למצוא אחסון משרד הולם שישמור על כל הפריטים בתקופה הזמנית הזו.

אחסון משרד

תוכן עניינים

כיצד נקבל את השירות בקלות?

כדי לקבל את השירות החשוב של אחסון המשרד אתם חייבים לעבוד עם חברת הובלות מנוסה. אנו מציעים לכל הלקוחות שלנו גם שירותי הובלות מקצועיים שמותאמים לכל המגזרים ולכל תכולה, וגם שירותי אחסון בטוחים לחלוטין. אתם יכולים להיות רגועים כאשר אנו נמצאים בתמונה הרי שנים רבות של ניסיון לא טועות. אנו דוגלים בשירות קל עבור הלקוח ואנו לוקחים כמה שיותר משימות עלינו, ואנו גם נסביר לכם כיצד עליכם להתכונן לקראת המעבר יחד עם כל טיפ אחר שיכול לעזור. אנו יודעים שלא מדובר בתקופה קלה למשרד אך המעבר יהיה הרבה יותר נעים יחד איתנו!

מי זקוק עוד לשירותי אחסון?

שירותי אחסון דרושים גם במגזר הפרטי גם המגזר התעשייתי וגם במגזר העסקי, אך במקרים אלו לא מדובר על אחסון של תכולת המפעל ותוכלת של המשרד אלא על אחסון של מוצרים שאחרי הובלות משרדים צורכים מקום עד למשרד החדש או עד מכירתם ולמוצרים שאותו מפעל מייצר או לחומרי הגלם שלו. שירותים אלו יכולים להיות חשובים מאוד למגזר הפרטי כאשר משפחות רבות מוצאות את עצמן ללא דירה, כאשר קבלת המפתח נדחתה על ידי הדייר שאמור לעזוב או על ידי הקבלן. זה לא משנה מה יהיה הפיצוי שהמשפחה תקבל כי בסופו של דבר היא צריכה לאחסן את תכולת הדירה שלה, זאת בהנחה שהיא כבר מכרה את הדירה לדייר אחר שייכנס במקומה.

מה היתרונות של שירותי אחסון?

שירותי אחסנה שומרים על הפריטים שלכם בצורה הכי טובה שיש. למעשה, לא משנה איזה פריט יש לכם, החל מפריט זכוכית שברירית ועד מוצר אלקטרוני או מעץ מלא, האחסון שתקבלו יהיה בטוח ומותאם. חשוב לזכור כי יש עוד יתרונות רבים לשירותי האחסנה בעיקר כי חברת ההובלות דואגת לו. אנו בזוארץ נסיר מכם כל דאגה כך שבסופו של דבר אם תרצו לאחסן את הפריטים שלכם, אנו נגיע עד הבית, העסק או המשרד, ניקח את כל הציוד בצורה בטוחה ונשמור עליו. כאשר תרצו להעביר אותו אל היעד אנו נעשה זאת והכל כמובן במחירים הכי משתלמים שיש וברמה הגבוהה ביותר.

כיצד נבחר את חברת ההובלות?

בחירת חברת ההובלות שמעניקה גם שירותי אחסון היא אינה בחירה פשוטה. בסופו של דבר מדובר במשימה מורכבת מאוד שיכולה לקבוע את פרק החדש שנפתח בחייכם הפרטיים או עסקיים. החברה צריכה להיות אמינה והיא חייבת לספק אחריות מלאה על כל הפריטים שעוברים ומאוחסנים ובלי תירוצים. כמו כן היא חייבת להיות מנוסה כי רצון טוב לא תמיד מספיק בתחום כה חשוב. יחד עם זאת, כוח האדם שעובד לרשותה חייב להיות אכפתי, החל מהסבלים ועד המובילים עצמם. אנחנו בזוארץ הובלות מציעים לכם ליהנות מכל אלו בכל הובלה – אז צרו קשר וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית!
התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה!

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן