חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

למה עדיף לאחסן אצל חברת ההובלות?

שירותי אחסון יכולים להתאים לקהל יעד מגוון. קודם כל, אנשים פרטיים משתמשים בשירותי אחסנה כאשר מגלים שאין מספיק מקום בדירה הקיימת. אם אין בדירה מספיק מקום וגם לא מקלט או מקום אחר שאליו אפשר להעביר את הציוד לתקופות קצרות או ארוכות, הפתרון הכי טוב יהיה שירותי אחסון ייעודיים. בפועל, זה מה שקורה לעיתים קרובות כאשר מחליטים לעבור דירה ולא רוצים לעשות את זה עם כל הציוד והתכולה – אבל גם לא מעוניינים לתרום או לזרוק אותו.

אצל לקוחות עסקיים, שירותי אחסון יכולים להיות פתרון מעולה עבור אחסנת מלאי, מוצרים וסוגים שונים של מסמכים. גם במקרים כאלה, המטרה של שירותי אחסון היא לספק ללקוחות את הגישה לציוד שלהם, אבל בלי שזה ידרוש מהם לשלם ביוקר על נכסי נדל"ן שמיועדים לכך. חוץ מזה, לקוחות עסקיים ובעלי משרדים יכולים להשתמש בשירותי אחסון משרד מיד אחרי הובלת המשרד וכדי לחסוך בהוצאות.

זוארץ הובלות מציעים לכם בנוסף לשירותי ההובלה, גם שירותי אחסנה בחיפה.

ממי מזמינים שירותי אחסון?

השאלה המתבקשת היא על מי אפשר לסמוך עם אחסון של ציוד אישי, תכולה או פריטים של לקוחות עסקיים ובעלי משרדים. בהקשר הזה, הפתרון שנמצא ממש מתחת לאף הוא פשוט לאחסן את הציוד אצל אותה חברה שמספקת את שירותי ההובלה.

3 הסיבות העיקריות הן:

  1. חיסכון בהוצאות – חברה שמספקת את ההובלה בדרך כלל תרכיב הצעת מחיר מותאמת אישית לכל לקוח, כך ניתן לחסוך בהוצאות בצורה משמעותית.

  2. נוחות וגישה – אחסון אצל אותה החברה עוזרת להשיג גישה טובה יותר אל הציוד בעתיד. אם החברה שמבצעת את ההובלה גם מאחסנת חלק מהציוד, זה אומר שיודעים איך הפריטים השונים נארזים, איפה הם נמצאים, מי העביר אותם וכן הלאה. כל זה יחד מבטיח גישה מלאה אל הציוד גם בהתראה קצרה, עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

  3. מניעת בירוקרטיה – מעבר דירה או משרד הוא שיאו של תהליך ארוך ומסורבל. לאורך התהליך הזה, כדאי לנצל כל הזדמנות שיש על מנת למנוע בירוקרטיה ובזבוז זמן. בפועל, אחת הדרכים לעשות את זה היא לתאם את שני השירותים עם אותה החברה. אם אותה חברה מספקת את שני השירותים, לא צריך לבזבז זמן יקר ערך על בחירת חברות אחרות.

בכל שאלה ועניין הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם תשובות.

דילוג לתוכן