חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

לעשות את ההובלה בזהירות

אם יש מקרה אחד שיכול להרוס את חווית מעבר הדירה שלכם לחלוטין, הוא שבירה או הרס של פריט מסוים. מעבר דירה יכול להיות זהיר במיוחד אך יש כמה תנאים שאתם חייבים לעמוד בהם כדי לבצע אותו כמו שצריך. הנה מספר כללים שיעזרו לכם לעבור דירה בזהירות ובביטחון מלא.

אל תהססו להשתמש במנוף

רוב חברות ההובלות כיום יאפשרו גם הובלות מנוף, שהלכה למעשה הפכו להיות עניין הכרחי ברוב ההובלות בימינו. הבנייה הרוויה ממשיכה להרקיע לשחקים וכיום גם בישראל וגם בערים פחות מפותחות, ניתן לראות בניינים רבי קומות בני 20 קומות ויותר. כדי להגיע לגובה כה רב יש צורך בהובלת מנוף, שגם חוסכת זמן רב וגם דואגת שהחפצים והרהיטים יגיעו בשלמותם אל הדירה החדשה. גם בהובלות לבית פרטי שקשה להגיע אליו בגלל תנאי שטח לא נוחים, המנוף נכנס לפעולה ופותר את הבעיה בקלי קלות.

תסירו כל מכשול שיכול להיות בדרך

יכולים להיותה רבה מכשולים למעבר דירה ואל כדאי לפקפק בכך אלא לחשוב מחוץ לקופסה ולמזער את הסיכויים. יכול להיות שהדיירים שבבניין הישן בכלל לא יודעים שאתם עוברים דירה במועד הזה ולכן כדאי ליידע את ועד הבית. למה זה חשוב? זה חשוב כי יכול להיות שבדיוק באותו היום, תגיע המנקה כדי לשטוף את חדר המדרגות, ויכול להיות שהסבלים יחליקו ולכן התראה מוקדמת תדאג שזה לא יקרה. כמו כן, יהיה עדיף שתודיעו לדיירים שביום הזה ספציפי המעלית תהיה קצת יותר תפוסה לכמה שעות, וכמובן להודיע להם שהמשאית צריכה מקום חנייה נוח ביום ההובלה.

בחירת חברת הובלות מנוסה

הובלה היא לא עניין פשוט והיא דורשת כלים מתאימים, כוח אדם מספיק ואכפתי וכמובן ניסיון. הניסיון חשוב כיוון שלא משנה עד כמה הצוות יהיה מקצועי ועשיר בכוח אדם, יש טעויות לוגיסטיות וארגוניות שיכולות לעלות לכם הלקוחות ביוקר. ככל שהחברה תהיה מנוסה יותר כך הסיכוי שהיא תופתע מתקלה כלשהי ולא תדע כיצד להגיב, יהיה נמוך יותר. כל חברה מבצעת טעויות רבות בכל שלב בהובלה, מהאריזה ועד לסבלות ולפריקה בכתובת היעד, אך אחרי שנים רבות בתחום רוב הסיכויים שהחברה כבר טעתה ואתכם היא לא תטעה בשנית.

אל תמעיטו בערכה של האריזה

כל תשומת הלב לסבלות נכונה, לשימוש במנוף ולמעשה לכל שלב מאוחר יותר בהובלה, לא יהיה שלם ללא שירותי אריזה או אריזת דירה מקצועית. אם האריזה לא תהיה מקצועית והולמת לחפצים שנמצאים בתוכה, כל הבטיחות בהובלה תרד לטמיון. הנחת העבודה של כל חברת הובלות היא שהארגזים הרבים ייחבטו וייחבלו במהלך ההובלה, אם לא בסבלות אז במהלך הנסיעה ואם לא בנסיעה אז בפריקה. הדבר היחיד שיבלום את הזעזועים הללו היא האריזה של אותם חפצים שצריכה לכלול ניילון בועות אוויר, בדים, קלקרים, בוטני קלקר וכל חומר אריזה אחר שיכול להגשים את המטרה. כמו כן כדי לא לאבד אף חפץ, כדאי לסמן את הארגזים ואפילו להדביק עליהם רשימה.

להיות מוכנים גם לפגיעה

גם במקרה והציוד נהרס או נשבר, אתם יכולים להיות רגועים אם מדובר בחברה רצינית בעלת מוניטין רב בתחום שהתחייבה עבורכם לאחריות מלאה. לכל הובלה בטוחה חייבת להיות גם אחריות, כאשר ללא הסכם ברור ומסודר בכתב, אתם לא יכולים להיות רגועים כלל וכלל. תדאגו לכך מראש ותציינו זאת עוד בסקר השוק הטלפוני בהתחלה, וכך תחסכו לעצמכם עוגמת נפש רבה בהמשך. אל תתביישו לדבר על זה ואל תסכימו לתשובות חצויות ולא ברורות. רק הסכם מלא ובכל תנאי יתקבל.

בכל שאלה ועניין הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם תשובות.

דילוג לתוכן