חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

טיפים למעבר דירה בטוח

מעבר דירה היא אחת התקופות הכי לחוצות שיש אך אם תיישמו כמה טיפים, החוויה שלכם תהיה שונה לחלוטין. הנה כמה מהטיפים החשובים ביותר שתוכל ליישם ותראו מהר מאוד כיצד החוויה שלכם הופכת להיות חיובית והחיים החדשים שלכם ייהנו מנחיתה רכה במיוחד.

לא לעבור לבדכם

מעבר דירה עצמאי אולי מושך אתכם בגלל שהוא זול יותר אך תאמינו לנו שכדאי לכם להיעזר בחברת הובלות מקצועית. נכון שמעבר עצמאי נתפש כמשתלם יותר אך בכל מקרה תצטרכו לשלם למישהו שיעביר לכם את הציוד, והשכרת משאית בכל מקרה תעלה לכם. במקום להעמיס את כל הציוד לבד ובמקום לבקש טובות מחברים שיעזרו לכם בסבלות, בהובלה וכמובן באריזה של כל החפצים, תוכלו להיעזר בחברת הובלות מקצועית ובך ייגמר הסיפור. היא תחסוך לכם זמן משמעותי, תקל על הלחצים ולמעשה זמן שווה כסף ואת הכסף הזה לא כדאי לשמור בכיס כשעוברים דירה. הובלת רהיטים מכל סוג ובכל משקל – זאת המקצועיות שלנו. 

לעבור בעונה המתאימה

מה הכוונה לעבור בעונה המתאימה? האם ההמלצה היא לעבור בקיץ או בחורף. אולי בכלל בעונות המעבר? למעשה כל אחד יכול לאהוב את היתרונות של כל עונה ולכן עליכם להבין מה היתרונות והחסרונות ולהחליט בהתאם למצבכם האישי. אם אתם מחפשים הובלה זולה, ברור שהעברת דירה בחורף תהיה טובה יותר. אם אתם עוברים עם ילדים כדאי לעבור בקיץ, כיוון שיהיה להם יותר קל להתרגל, יש סיכוי נמוך יותר שמזג האוויר יבגוד בכם ויקשה על ההובלה ולמעשה הילדים יתאקלמו טוב יותר כי מדובר בחופש הגדול. כל אחד והשיקולים שלו, רק חשוב שתבינו אותם לעומק.

אריזה נכונה של רהיטים

אריזה נכונה יכולה להיות המפתח לכל הובלה. גם כאשר אתם מייבאים מוצר מסוים אתם חייבים לדאוג שהוא יהיה ארוז היטב, וגם כאשר אתם שולחים מוצר מסוים בעצמכם לחבר שגר בקצה השני שלה מדינה או לחו"ל. גם במעבר דירה הפרמטר הזה הוא אחד החשובים ביותר שיש כאשר ללא אריזה נכונה, לא רק שיש סיכוי טוב יותר שהחפצים שבפנים יינזקו, יכול להיות שלא תהיה לכם אחריות. חברת ההובלות מציעה שירותי אריזה מתקדמים כאשר גם צוות אריזה יגיע אליכם הבית ויארוז הכול, וגם יביא עמו את כל חומרי האריזה. החיסכון שלכם כפול, והבטיחות שלכם מובטחת.

אריזה זהירה ואיטית היא המפתח להצלחה

יש אנשים שמחכים לרכב האחרון ואז ממהרים, ועוד אחרי זה מתפלאים מדוע המעבר כולו מסובך בכל פרמטר. במקום לעבוד בצורה הזו תתכננו היטב כל שלב ושלב ועדיף לעבוד לפי לוח שנה. אחרי שקניתם את הדירה החדשה שלכם, תתחילו לתכנן מה יהיה סדר המשימות. תחליטו מתי אתם רוצים להיכנס לדירה החדשה, בצעו סקר שוק מעמיק לגבי חברת ההובלות ותשריינו אותה כמה שיותר מוקדם. תסמנו בלוח השנה מתי כדאי להתחיל לפרק חלק מהרהיטים, מתי כדאי להתחיל לארוז וכולה. רצוי להיפטר מכל מה שלא נחוץ כי אין מועד טוב יותר לביצוע סינון כזה אלא לפני המעבר.

אל תמהרו לעבור מיד כשאתם יכולים

הטיפ הבא מדבר דווקא על הנוחות ועל האיכות, אולי גם על הפשטות, ולא על הבטיחות במעבר, אך הוא עדיין אחד הטיפים החשובים שאתם חייבים ליישם. מעבר דירה יהיה הרבה יותר פשוט אם תחליטו להיכנס לדירה החדשה כמה ימים ואולי אפילו שבוע או שבועיים אחרי שתקבלו את המפתח לפי החוזה, כי אז יהיה לכם את כל הזמן שבעולם לנקות אותה ברוגע, להדביר אותה אם צריך, לשפץ אם בא לכם וכמובן להעביר את הפריטים הרוגע ובלי לחץ של זמן עם אירועים בלתי מתוכננים. כך לא תהיו על הקשקש כאשר הבעלים הישן מתעכב ואתם כבר צריכים לפנות את הדירה הישנה שלכם.

בכל שאלה ועניין הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם תשובות.

דילוג לתוכן