Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

הובלת רהיטים

כשאתם עוברים דירה לכתובת חדשה או כאשר אתם מעתיקים את כתובת המשרד שלכם ליעד חדש, מדובר בתהליך שצריך להתבצע בצורה נכונה. החלק המהותי ביותר של תהליך המעבר הוא כמובן הובלת הרהיטים. הרהיטים הם גם מרכיבים יום יומיים חשוב ואת רוב הרהיטים צריך להעביר בהתאם לדרישות הלקוח או בצורה שתשמור על המוצר. לשם כך, יש לפנות לשירות מקצועי של הובלות רהיטים בשביל ייעוץ ושירות מותאם.

הובלת רהיטים

תוכן עניינים

הובלת רהיטים עם אחריות

  • איך עושים את זה נכון? ישנן כמה וכמה אפשרויות לביצוע נכון של הובלות רהיטים. אפשרות אחד היא של הובלה קלאסית וזהירה של הרהיטים השונים, כאשר ניתן להעביר אותם בצורה שלמה מהדירה למשאית ולדירה החדשה. עם זאת, ישנם גם מצבים בהם יהיה צורך בשירות של פירוק והרכבה, שכן הרהיט בצורתו השלמה יהיה גדול מדי. במצבים כאלה יש לוודא כי חברת ההובלות יודעת לספק את כל מה שנחוץ בהקשר זה. מצב שלישי ואפשרי הוא צורך במנוף – כאשר הרהיטים גדולים במיוחד ופירוקם סבוך והגישה הבעייתית לדירה מכתיבה שימוש במנוף.

  • היתרונות של שירות מקצועי – כשאתם פונים לשירות מקצועי כמו של זוארץ הובלות עבור מעבר הדירה או המשרד שלכם, בדגש על כל מה שקשור להובלות רהיטים, אתם מבטיחים לעצמכם את התהליך המקצועי ביותר – שכן שירות מקצועי כמו שלנו ידע לנתח את המצב בצורה המדויקת ביותר ולבחור את תהליך ההובלה המתאים ביותר עבור כל רהיט ורהיט, להובלה בטיחותית ויעילה ללא נזקים.

הובלת רהיטים עם מנוף

הובלת רהיטים עם מנוף, גם אם מדובר בהובלות קטנות – יכולות להפוך את המעבר דירה לפשוט ובטיחותי יותר לרהיט עצמו וכך גם לכל מי שעוסק בהובלה עצמה. אנחנו ממליצים להיעזר בשירותי הובלות מנוף כשמדובר על רהיטים גדולים, שיהיה קשה עד בלתי אפשרי למקם בדירה דרך הכניסה הראשית, בעזרת המעלית או במעלה המדרגות. ניסיון רב שנים בתחום ההובלות והלוגיסטיקה מסייע לנו לייעץ אילו רהיטים רצוי להעביר ובאיזו צורה כדי לשמור על הרהיטים מפני כל מפגע ולעשות את תהליך המעבר נוח ככל האפשר.

הובלות פירוק והרכבה

ידע מקצועי, מיומנות וניסיון עשיר זה המתכון לביצוע יעיל של הובלה מורכבת. יש קודם כל לפרק את הרהיטים הגדולים, לאחר מכן להוריד אותם ולהעמיס אותם על הרכב ובסופו של דבר גם להעביר אותם למקום החדש ולחבר אותם מחדש. כל שלב בהליך זה דורש ידע מקצועי, מיומנות וניסיון, הן על מנת לשמור על הגוף כדי שחס וחלילה לא ייפגע והן על מנת למנוע מהריהוט להישרט או להיפגע באופן אחר. לכן, חשוב מאוד להיעזר בשירותיה של חברת הובלות מקצועית, אנו מעמידים לשירותכם מובילים בעל ידע רב בפירוק והרכבה של רהיטים. במידת הצורך.
כמו כן, המובילים ידאגו לעטוף את כל הריהוט בחומרי האריזה הנחוצים, על מנת לשמור עליו מכל פגיעה אפשרית, ולהבטיח שהחפצים שלכם יגיעו שלמים ובטוחים למקום החדש.

מחיר הובלות רהיטים

  • עלויות כלליות – העלויות הכלליות של הובלות רהיטים תוכלנה להיות דינמיות למדי, בהתאם לצרכים השונים והמדויקים של כל מעבר, בהתאם לכתובת המוצא ולתנאי ההוצאה של הרהיטים ובהתאם לכתובת היעד בהתאם. באופן כללי, כאשר המעבר מבוסס אך ורק על מספר מצומצם של רהיטים בבניינים עם מעלית, העלות יכולה להיות נמוכה למדי – 200-500 ₪ בממוצע. עם זאת, במרבית המקרים תהיה עלות נוספת לכך והובלת הרהיטים תנוע כחלק מתהליך מעבר הדירה, בטווחי מחירים של 600 ₪ בדירה קטנה ועד 3,000 ₪ בדירות גדולות, עם תוספות של 200-300 ₪ על פירוק והרכבה של רהיטים.

  • יתרונות – שירותים מקצועיים של הובלות רהיטים מבטיחים כי תנחתו עם שתי רגליים על הקרקע – בכניסה שלכם לדירה החדשה הרהיטים יהיו כבר מורכבים, מוכנים ונעימים לשימוש בדיוק כפי שהם היו קודם וללא נזקים או שחיקה מתהליך המעבר עצמו. החשיבות של מצב זה היא מהותית ביותר עבור איכות תהליך המעבר כולו.

דילוג לתוכן