חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

הובלת מפעלים

הובלות בקנה מידה גדול – כמו הובלות משרדים והובלות מפעלים יכולות להיות מסובכות ולהימשך זמן רב אם מדובר בחברת הובלות ולוגיסטיקה ללא ניסיון ובטיחות בעבודה. אך אם תבחרו בחברת הובלות מקצועית שגם הובלת מפעלים היא אחד מתחומי ההתמחות שלה, תוכלו לקבל שירות מקצועי בהתאם לצרכים שלכם, ומבלי סיכונים מיותרים.

המורכבות בהובלת מפעל

להעביר מפעל שלם למקום אחר זו לא משימה פשוטה ואפילו בלי שניכנס לפרטים אפשר להבין מדוע. קודם כל, המפעל גדול מאוד. מפעל לא יהיה בגודל של משרד גדול ולא יהיה בגודל של בית גדול ואפילו לא וילה פרטית. מפעל, אפילו קטן יחסית, יכול להיות פי שלוש בגודלו מגודלה של וילה גדולה וכמובן שאי אפשר להשוות את הממדים שלו גם למקומות הגדולים ביותר במגזר העסקי. כמו כן, המורכבות של ההובלה הזו ממשיכה גם ברהיטים ובמכונות שנמצאים בו. הרהיטים יהיו עיקר המעבר בהובלות של המגזר הפרטי והעסקי אך במפעל יש צורך לשנע מכונות כבדות שחייבות לקבל יחס אישי.

שירותי מנוף

תוכן עניינים

הובלת מפעלים עם מטענים וציוד כבד

הובלת מפעלים ממשיכה להיות מורכבת גם בגלל כמות הפריטים. אסור לשכוח שלא רק מכונות ורהיטים צריכים לעבור אלא גם כמות גדולה של מוצרים. בין אם מדובר במפעל מתכות, מפעל מזון או מפעל תרופות, יש צורך להוביל את כל המוצרים המוכנים ולמעשה את כל המחסנים שלו. למפעלים יכולים להיות שטחי אחסון גדולים שמצריכים צי רכבים גדול מאוד שחייב להיות אצל חברת הובלות מקצועית ולעתים יהיה צורך בהובלה בקירור כדי לשמור על המוצרים גם בעודם בדרך, אפילו אם מדובר בהובלה למקום קרוב יחסית. יש עוד סיבות רבות מדוע ההובלה מסובכת אך זה הזמן דבר על הפתרונות להובלה נוחה. הובלת מפעלים נעשית הרבה פעמים על ידי הובלת מטענים וציוד כבד, בגלל שמדובר בהובלות גדולות עם ציוד מסוכן. במקרים כאלו אנחנו נעזרים בטכנולוגיה מתקדמת ובדרכים הבטוחות ביותר להובלה נכונה ובטיחותית.

איך מעבירים מפעלים ?

כדי להעביר את המפעל בצורה הנכונה ביותר יש צורך העביר אותו בשלבים, כאשר אתם חייבים להיעזר בחברת הובלות מקצועית. אנו בהובלות זוארץ מבצעים את המשימה הזו כבר שנים ואנו יכולים לעמוד גם לשירותכם, כאשר תחילה יש צורך להגיע למפעל ולהבין מה בדיוק צריך להעביר וכיצד הוא בנוי. חשוב לבצע את התכנון המוקדם כמה שיותר במדויק כדי שלא יהיו מכשולים בדרך, מה שלבטח יקרה לחברות שאינן מנוסות ובטח אלו שלא ביצעו מעולם משימה כה מורכבת. יש להחליט מה יהיה סדר הפעולות הנכון בהתאם לרצונות המפעל כי צריך לזכור שכל יום ללא ייצור הוא הפסד גדול עבורו.

אריזה והובלה של מפעל

הובלת מפעלים חייבת לכלול את כל השלבים כולל פירוק, הרכבה, אריזה וכמובן גם שירותי מנוף. שירות פירוק והרכבה שאנו מציעים בהובלות זוארץ יהיה מקצועי ומותאם לסוג המפעל והמוצרים והמכונות שיש לו. האריזה חייבת להתאים גם לחלקים הגדולים ביותר ולכן יש צורך בחומרי אריזה מגוונים. לביצוע מושלם של כל המשימות האלו יש צורך בכוח אדם גדול וזה עוד אחד מהיתרונות שלנו בהובלות זוארץ.
להובלת מטענים יש טווח מחירים רחב מאוד כיוון שהוא מושפע מפרמטרים רבים, כמו למשל מרחק ההובלה, כמות המשאיות שנדרשות לשינוע, משקל הציוד והנפח שלו, הצורך באמצעי הרמה וכו'.

הובלת מפעלים עם מנוף

ללא שימוש בהובלות מנוף יהיה קשה מאוד לבצע הובלות מפעלים. הובלת מפעלים היא סיפור קשה מבחינה פיזית כיוון שיש מכונות ששוקלות לא מעט ויכולות לפגוע במובילים ובסבלים, מה גם שהן יסכנו את המוצרים שמורמים ויהפכו את כל ההובלה להרבה יותר איטית. ההובלות שלנו תמיד מתבצעות באחריות מלאה והניסיון שלנו עושה את ההבדל. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

הובלת מפעלים

הובלת ציוד יקר ערך וחומרים מסוכנים

הובלות מפעלים יכולות להיות מסוכנות כאשר נעשות על ידי חברה לא מקצועית. יש לא מעט פריטים שיכולים להיות שבירים מאוד והם עולים לא מעט כסף למפעל, כמו למשל חלקים של פס ייצור או מחשבים שמיועדים לבקרה במפעל. יש לא מעט מוצרים או פריטים מוגמרים שיש צורך להעביר הרי אם המפעל שמייצר עובר מקום, גם שטחי האחסון צריכים לעבור. זה אומר שיש צורך בצי רכבים גדול שישמש להובלה של אלפי מוצרים כאשר צי הרכבים הזה גם צריך להיות מותאם, לעתים עליו להיות עם גג פתוח ולעתים הוא צריך להיות בקירור. מדובר בלא מעט משימות להובלה אחת אך כאשר אתם בוחרים בזוארץ הובלות, הניסיון כבר עשה את שלו!

השירות שיספק לכם ביטחון

יש לא מעט חברות שיכולות לסייע לכם בהובלת מפעלים במרכז אך חשוב לזכור שלא רק ההובלה עצמה היא זו שחשובה, אלא גם השירות שאתם מקבלים במהלכה. בסופו של דבר מדובר בתקופה שלמה שלא תכלול רק את יום ההובלה, כי גם ככה בחלק מהמקרים ההובלה תתפרש על יותר מיום אחד, אלא ההכנות שיש להובלה עצמה והארגון שאחריה. לכל אורך הדרך אנו בזוארץ הובלות נעניק לכם את השירות הכי טוב שיש, שירות אישי, סבלני, אדיב והכי חשוב – מבין. אנו מבינים מדוע אתם לחוצים, אנו מבינים מה הדאגות שלכם וההבדל ביננו לבין חברות אחרות הוא שאנו שם לצדכם תמיד!

הובלת מפעל בצפון ובמרכז

אנו בזוארץ מאמינים כי ללא אמינות ביננו לגבי הלקוח, ההובלה לעולם לא תוכל להיות מושלמת. יש לא מעט לקוחות שלנו שחששו תחילה מהובלת מפעלים ממש כמו הובלות דירה והובלות משרדים שאנו מבצעים, למרות שמדובר בהובלות בסדר גודל קטן יותר, אך אחרי שיחה מעמיקה עמנו והסברים עד הפרטים הכי קטנים שיש, הם נרגעו והבינו בסוף ההובלה כי החששות היו לשווא. אנו תמיד מסבירים ללקוח את כל הפרטים שהוא צריך לקבל לגבי ההובלה כך שלא יהיה ערפל כלל. זהו כלל ברזל אצלנו וזו מהות השירות שלנו כבר שנים. כמו כן, אין טעם לציין שיש אחריות מלאה על הכל.

כל השירותים להובלה בטוחה

קשה מאוד להעביר מפעל ממקום למקום אך לא עבורנו. הסיבה לכך היא שאנו עובדים בצורה מסודרת שלב אחרי שלב, כאשר כל שלב מתבצע ביעילות מקסימלית. השלב הראשון יהיה כמובן לתכנן את ההובלה ולהבין מה דרישת המפעל, כי אם לא נהיה קשובים ללקוח אין אפשרות לקבל את ההובלה הכי טובה שיש. אנו נבין יחד מהם שלבי ההובלה, לאן המפעל צריך לעבור, אלו חלקים לא יפגעו בפעילות המפעל וכיצד למזער את הנזק בגין אי העבודה הזמנית. כמו כן, שירותי פירוק והרכבה וכמובן גם שירותי אריזה יינתנו במלואם והכול כדי שהכול יעבור בצורה חלקה ללא כל תקלה בדרך.

כל השירותים להובלה בטוחה

דילוג לתוכן