חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

הובלות קטנות בצפון

הובלות קטנות הפכו להיות אחד מנתחי השוק הכי חשובים שיש. גם אנחנו מספקים את השירות הזה ואם אתם מתלבטים במי כדאי לכם לבחור, זה הזמן שלנו לספר לכם מה אנו מציעים, על מהלך ההובלה ועל המחיר שלה. כל תוכלו גם אתם להעביר את הפריטים שלכם במחיר הוגן ובבטיחות מלאה.

תוכן עניינים

הכירו את ההובלה הקטנה

הובלות אלה נקראות כך למרות שאין את המושג המנוגד, הובלות גדולות. הן נקראו כך כיוון שמובלים בהם מספר פריטים מצומצם מאוד ולעתים אפילו פריט בודד אחד. הן פותרות בעיות גדולות מאוד לציבור רחב של אנשים שלא חי בדירה משלו ולא צריך באמת להעביר את החפצים שלו עם משאית אחת גדולה, אלא בסך הכל טנדר אחד קטן או משאית שתחולק בין כמה אנשים. הובלות אלו תמיד היו אפשריות אם כי המחיר היה גבוה מאוד אך כיום יש תעריפים מיוחדים שמתאימים למספר פריטים קטן, כך שכולם מרוויחים ולא משנה מה הם צריכים להעביר ולאן.

הובלות קטנות בחיפה מחירים

איך אנחנו מבצעים הובלה קטנה בצפון

הובלה קטנה מתבצעת ממש כמו כל הובלה אחרת. עצם העובדה שיש פריט אחד בודד שעובר או מספר פריטים מצומצם במקום דירה שלמה, לא באמת משנה את סדר הפעולות בהובלה או את הדגשים שלה. גם הובלה כזו צריכה להיות בטוחה במאה אחוזים, גם היא כוללת שירותי פירוק והרכבה אם יש בכך צורך והיא כוללת גם שירותי אריזה לפי דרישת הלקוח. יש צורך לעתים להשתמש במנוף כדי להעביר פריטים אלו באמצעות הובלות קטנות והיא גם כלולה באחריות מלאה. הובלות אלו יכולות להתבצע גם בחורף וגם בקיץ והן נפוצות מאוד בעיקר בקיץ בגלל שחלק נכבד מהלקוחות הם סטודנטים.

הובלות קטנות בצפון והובלות קטנות לסטודנטים

הובלות קטנות נקראות לא מעט פעמים הובלות סטודנטים כאשר המונח הזה הפך כבר להיות סלנג בקרב הציבור. הן יכולות לעזור להם מאוד כאשר הסטודנט הממוצע לא ייכנס לדירה ריקה לחלוטין אלא לדירה מרוהטת לפחות באופן חלקי. זה משאיר את הסטודנט עם בעיה אחת די רצינית, כיצד הוא יכול להעביר באופן מקצועי ובמחיר הוגן את כל הרהיטים שלו לדירה החדשה? הובלות קטנות יהיו התשובה לכך ובצפון הארץ, בעיקר באזור חיפה בה יש שתי אוניברסיטאות, יש כמות גדולה של צעירים וסטודנטים שהופכים את השוק הזה להרבה יותר אטרקטיבי מכל מקום אחר.

מחיר הובלות קטנות בצפון

לא משנה מה אתם צריכים להעביר, החל מפריט אחד בודד או לסלון שקניתם יד שנייה לפני כמה שעות, אנו בחברת זוארץ יכולים לבצע זאת על הצד הכי טוב שיש. אנו מספקים שירותי הובלות קטנות מנוסים ואחראיים לכל הלקוחות שלנו, מתאימים את ההובלה לכל לקוח באופן אישי וזה כולל גם שירותי מנוף אם יש בכך צורך. כל ההובלות הקטנות תמיד ניתנות מאיתנו בזמינות מלאה כאשר הלקוח תמיד יודע מתי הפריט נלקח ומתי הוא מגיע. יחד עם שירותי אריזה, שירותי אחסון רהיטים וכמובן מחירים הוגנים שמפתיעים כל אחד, אין ספק שאנו הבחירה הטובה ביותר שאתם יכולים לקבל! במידה ואתם מעוניינים במחירי הובלות קטנות בקריות אתם מוזמנים להיכנס לעמוד הייעודי ולקבל מידע נוסף אודות המחיר ופרטים נוספים.

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן