חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

הובלות קטנות

היתרונות של הובלות קטנות הן חיסכון בהוצאות, בזמן ובמאמץ.
חברת הובלות מקצועית אמורה לרכז סוגים שונים של שירותים תחת קורת גג אחת. מטרת ריכוז השירותים היא לספק לכל לקוח את הפתרון שמתאים לו, תוך מינימום השקעה של זמן ומאמץ מצדו. בין היתר, רואים את זה למשל עם המאפיינים המיוחדים של הובלות קטנות.
הובלה קטנה אמורה להציע ערך מוסף ויתרון אקסקלוסיבי לעומת הובלה רגילה. קודם כל, מבחינת מחיר הובלה קטנה היא תמיד זולה יותר – כי היא מתייחסת לכמות קטנה של פריטים, מוצרים, מכשירי חשמל, ארגזים, קרטונים וכן הלאה. אבל מלבד היתרונות של הובלות קטנות בזול, יש גם משמעות לחיסכון בטרחה מצד כל הגורמים המעורבים.

הובלות קטנות בחיפה מחירים

תוכן עניינים

מה אנו מציעים במסגרת ההובלה הקטנה?

  • הובלה ברכבים מותאמים
  • מחיר נוח, המתאים למספר הפריטים שיש להוביל
  • שירותי פירוק והרכבה של רהיטים במידת הצורך
  • ביטוח על כל הובלה
  • הובלות בכל חלקי הארץ

מתי ולמה להזמין הובלות קטנות?

הזמנת שירותי הובלות קטנות בקריות לדוגמא יכולה להיות פתרון מעולה עבור כל תושבי מחוז הצפון וחיפה. אם גרים באזור הזה ורוצים לתאם הובלות קטנות בזול, אפשר לעשות את זה בקלות בכמה נסיבות מרכזיות:

א. הובלות קטנות לסטודנטים וסטונדטיות – קהל היעד העיקרי של הובלות קטנות בקריות כולל בתוכו גברים או נשים שמתכננים ללמוד באוניברסיטה של חיפה או בטכניון. אצל סטודנטים או סטודנטיות שעוזבים לדוגמא לראשונה את הבית של ההורים ועוברים לדירת רווקים ורווקות משלהם, הדגש הוא על הובלה קטנה שחוסכת להם הוצאות של מאות שקלים.

ב. הובלה קטנה למכשירי חשמל – קהל יעד פרטי ועסקי כאחד מתאם הובלות קטנות כדי להעביר מכשירי חשמל ממקום למקום. זה שכיח בעיקר עם מכשירי חשמל גדולים כגון מקרר או מזגן, אבל יכול להיות רלוונטי גם אם קונים מכשירי חשמל לבנים אחרים ובהם מדיח כלים, מכונת כביסה, מייבש כביסה וכן הלאה.

ג. הובלות קטנות בזול לבעלי משרדים ועסקים – אי אפשר לדבר על ההצלחה של שירותי הובלות קטנות בקריות בלי להזכיר קהל יעד מהתחום המסחרי והעסקי. כאן מדובר בעיקר על בעלי משרדים ועסקים, שבוחרים כיום לעבור למקום חדש וצריכים גיבוי של חברת הובלות מקצועית. הובלות משרדים הנעשות באופן בטוח עוזרים לבעלי משרדים ועסקים חוזרים מהר לשגרה וגם הזמינות שלהם עבור הלקוחות לא אמורה להיפגע.

מהו מחיר הובלה קטנה?

העלות של הובלה קטנה אינה קשיחה אלא דינאמית. היא מושפעת בין היתר מהמרחק בין המקום שבו גרים או עובדים לבין הכתובת שאליה רוצים להעביר את הציוד, ממספר הארגזים והקרטונים, מהנגישות בכל מבנה מבחינת קומה או מעלית, מדרישות מיוחדות של הלקוחות לגבי אריזה או פירוק והרכבת רהיטים וכן הלאה.
הובלה קטנה בקריות אמורה לעלות 300-800 ש"ח לפריט בודד. אם רוצים להעביר תכולה של דירת חדר למשל, אפשר לתאם שירות של הובלות קטנות במחיר של עד 1,500 ש"ח. עם זאת, יש לזכור שהמחיר הוא רק חלק מתוך מערכת שיקולים רחבה יותר.

החשיבות של בחירת שירותי הובלות קטנות לפי אזור גיאוגרפי

רק חברה שמכירה את האזור יכולה לספק שירות הובלות זמין ולוודא שהתכולה שלכם תגיע ליעד שלה בזמן. כאן נכנסים לתמונה המומחים של זוארץ הובלות, שמציעים מגוון רחב של שירותי הובלות קטנות בצפון בזול וברמה הגבוהה ביותר.
רוצה להעביר תכולה של בית פרטי או משרד בקריות, בחיפה ובאזור הצפון? כל שנותר לך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר הרשמי של זוארץ הובלות ולהצטרף לרשימת הלקוחות הארוכה שלנו. נשמח לעמוד לרשותך עוד היום!

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן