חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

הובלות סלון

מעבר דירה הוא תהליך ארוך ומייגע אך הכרחי. בין אם אנחנו מעבירים את כל החפצים ורהיטים שברשותנו או רק מתחדשים בסלון חדש, תהליך ההובלה של פריטים כבדים כמו ספה ושולחן הם לא פשוטים ואינם יכולים להתבצע בצורה עצמאית ברכב פרטי, כאשר גם כשהם מתבצעים יש סיכון גדול לפריטים המובלים. כדי שהסלון החדש שלכם יגיע בבטחה צריך להוביל אותו בזהירות ובקפידה רבה, כך שכול חלקיו ייעטפו וייארזו בצורה מיטבית וגם ההעלאה שלו לדירה או הכנסתו לבית תיעשה בזהירות. חלק מההובלות נעזרות לא רק במשאיות ומובילים מקצועיים אלא במנוף ,בעיקר כאשר מדובר בדירות גבוהות בבניינים רבי קומות.

הובלת סלון

תוכן עניינים

הדרך הנכונה להוביל סלון

  • לפני שמובילים פריטים רגישים כמו כורסאות מעוצבות או ספות מעור, חשוב לעטוף אותם בקפידה. העטיפה חייבת להיות יסודית ובדרך כלל מבוצעת על ידי ניילון עם בועות אוויר כדי למנוע חבלות. העטיפה מונעת קריעה אפשרית של הספות כיוון שבמהלך ההובלה כל הפריטים עוברים טלטלות רבות ויכולים גם להיחבט תוך המשאית או בנשיאתם אל הדירה. גם משענות מעץ עלולות להישבר או להישרט ולכן בחלקים רגישים אלו – העטיפה חייבת להיות זהירה ואם צריך אף כפולה.

  • בדירות שנמצאות בקומה גבוהה חברת הובלות תעדיף להשתמש בשירותי מינוף, הם מייעלים את סחיבת הרהיטים אל הקומות הגבוהות כך שהמנוף מרים את הסלון עד לגג, או במידת האפשר אל המרפסת, כך תהליך ההובלה מתקצר משמעותית. שימוש במנוף יכול להיות חסכוני מאוד גם מבחינה כלכלית כיוון שסבלות עולה במחיר עבור כל קומה.

  • חלק משמעותי מהובלת סלון בטוחה היא המשאיות בהם מובילים את הסלון וכמובן המובילים עצמם. חשוב שהנסיעה של המובילים תהיה רגועה, שיכירו את תנאי הדרך וכך ישמרו על הרהיטים בצורה המיטבית. מעבר לניסיון הרב שהמובילים צוברים, חשוב שיבינו מה גודל האחריות ומה הערך של הריהוט המובל מצד הלקוח. חברת הובלות רצינית ומקצועית תספק אחריות מלאה ללקוחות שלה מרגע הטיפול בסלון ועד להנחתו בסלון.

רוצים להתייעץ איתנו?

הדרך הנכונה להוביל סלון

כשאנחנו מחפשים חברת הובלות, אנחנו חייבים להתייחס לכל הפרמטרים כדי להיזהר מחברות חובבניות. חברות זולות מידי שמעלות חשד חייבות להדליק אצלכם נורת אזהרה. חברת הובלות טובה היא חברה עם ניסיון, עם מוניטין, אחת כזו שמספקת אחריות ללקוח, שמספקת שירותי אפסנה במידת הצורך וגם שירותי סבלות ואריזה בנוסף כל זה מגיע במחירים משתלמים. חברת הובלות תעמוד לשירותכם בהובלות סלון, הובלה של דירה שלמה ואפילו הובלה של פריט בודד. חברת הובלות צריכה להתחשב בציוד רגיש ועטיפתו כראוי כולל כלי נגינה עדינים, כלי חרסינה וזכוכית וציוד אישי בעל ערך רב. זוארץ הובלות היא חברה אמינה, מקצועית ונאמנה שתוביל את הסלון, המטבח ואת כל תכולת הדירה בזהירות ובמיומנות. לקבלת הצעת מחיר, ייעוץ או שאלות פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן