חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

הובלות סטודנטים

הובלות קטנות לסטודנטים

הובלת ציוד היא לא משימה כל כך פשוטה כמו שנדמה. מעבר לכלי רכב זמין וגדול שיכול להוביל ציוד, צריך לדעת כיצד להתייחס לציוד, כיצד לפרק אותו, להרכיב אותו, לסחוב אותו במדרגות וכמובן לארוז אותו. כשמדובר על סטודנטים, יש הרבה מקום לטעויות. סטודנטים רבים סוגרים על חוזים מהיום למחר ונמצאים במירוץ נגד השעון כיצד להעביר ציוד מהבית לדירה החדשה, כאשר התקציב דל והרצון לחסוך בכסף עצום. הבעיה עם הובלות סטודנטים היא שגם מדובר בלוח זמנים קצר בהתראות קצרות, גם התקציב נמוך וגם מדובר במספר פריטים קטן מה שיכול לעלות את כדאיות ההובלה. כל הבעיות הללו גורמות לסטודנטים רבים לנסות להוביל באופן עצמאי מה שגורם לבזבוז זמן, עבודה לא נכונה והרבה נזק.

הובלות סטודנטים

תוכן עניינים

הובלות סטודנטים במחיר זול

  • כיום, חברות רבות מציעות הובלות לסטודנטים זולות מאוד במחירים מצחיקים. שוק הסטודנטים הוא שוק תחרותי מאוד וכל חברה מנסה לקנות את הסטודנטים עם מחירים נמוכים והצעות משתלמות. לפני שאתם מחליטים לסכן את המדפסת או השידה שאתם מעבירים מהבית, צרו קשר עם חברת הובלות לקבלת מחיר.

  • הובלות לסטודנטים יכולות להיות עבור מספר קטן של פריטים ואפילו עבור פריט אחד. הפריט יכול להיות כל פריט, לאו דווקא ציוד משרדי או ריהוט אלא אפילו כלי נגינה כמו פסנתר או גיטרה, תמונות או ציוד אלקטרוני כמו מחשב, מכונת צילום או מדפסת.

  • מעבר לשלב ההובלה עצמה שיכול להיות בעייתי, סטודנטים לא יודעים כיצד לארוז נכון. מה שסטודנטים רבים עושים זה אלתורים רעים מאוד מאריזות קרטון שהם מוצאים ליד המכולת, קצת דבק והרבה ציפייה שהאלתור יחזיק מעמד עד לדירה החדשה. חברת הובלות תסגור גם את הפינה הזו של אריזה, נוסף להרכבה ופירוק.

  • חיי סטודנט הם לחוצים ולא תמיד יש זמן לעזור לחבריהם הסטודנטים לפרק רהיט מסוים ובטח לא להרכיב אותו מחדש. חבל על כל הזמן המבוזבז, חברת הובלות תפתור את הבעיה בקלות.

  • לפני שמחשבים את העלות של ההובלה הראשונה ממנה קיבלתם הצעה, מומלץ לבצע סקר שוק כדי לקבל עוד הצעות כדי שלא נפספס הצעות משתלמות יותר. בכל מקרה גם חברות שמציעות מחירים זולים צריכות להילקח בחשבון אך צריכות לעורר חשד, לכן מומלץ לבצע שיחת טלפון ולשמוע המלצות לפני שתסכנו את הציוד שלכם עם מובילים לא מקצועיים. בחישוב כדאיות ההובלה, אל תשכחו שהזמן שלכם גם שווה כסף וגם הדלק של האוטו שלכם או האוטו של ההורים.

הובלת סטודנטים בזוארץ הובלות

סטודנטים הם קהל נוח כדי לחפש קומבינות. ודאו עם חברת ההובלות שההובלה היא שלכם בלבד גם כשמדובר על הובלה של מספר בודד של פריטים. יש סיכוי שכדי לנסות לחסוך יצרפו לכם רהיטים של מישהו אחר מה שיכול לסכן את הריהוט והציוד שלכם ולהובלה להתארך. בנוסף, אם אתם יודעים את תאריך המעבר שלכם לדירה, תמהרו לקבוע עם חברת הובלות כך תשיגו אפשרויות רבות יותר ומחירים אטרקטיביים יותר. זוארץ המעניקה שירותי הובלה בחיפה ובכל רחבי הארץ, היא חברה אמינה, בעלת ניסיון ונאמנה שתוביל את הסלון, המטבח ואת כל תכולת הדירה בזהירות ובמיומנות. לקבלת הצעת מחיר, ייעוץ או שאלות פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן