חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

הובלות משרדים בתל אביב

יש הרבה הובלות בעיר השנייה בגודלה בארץ מבחינת אוכלוסייה לפי הסטטיסטיקה. והן נפוצות מאוד בתל אביב ובעיקר הובלות של משפחות צעירות או עסקים, אך מה שמאפיין את העיר במיוחד הם הובלות משרדים והובלות משרדי הייטק. כל משרד רוצה להיות במרכז העניינים שהוא ללא ספק בתל אביב. מצפון ועד דרום תל אביב יש בנייני משרדים גבוהים וגדולים. לכן ההובלות הללו פופולריות מאוד בעיר.

תוכן עניינים

איך עוברים משרד באפקטיביות ?

העברת משרדים חייבת להיעשות בצורה מסודרת ומפוקחת. אין ספק שבמשרד, קטן ככל שיהיה, לא רק שיש מוצרים ופריטים רבים בעלי חשיבות אלא מדובר גם בפריטים שבירים כמו למשל מוצרי אלקטרוניקה, מוצרי חשמל, רהיטים מעוצבים וכן הלאה. זה לא משנה אם זה הובלת משרדי הייטק, נסיעות, רואי חשבון או משרד עורכי דין, בסופו של דבר צריך לעבור בצורה נכונה עם כל השירותים. שירותי פירוק והרכבה, שירותי אריזה, שירותי מנוף, כל אלו חייבים להיכלל בהובלה עצמה. כך עושים את המעבר בצורה נכונה גם כאשר משאירים חלק מהרהיטים והציוד במקום הקודם.

איך מתנהלות הובלות משרדים

יש שני חלקים להובלת משרדים בתל אביב כמו בכל חלקי הארץ: החלק הראשון הוא החלק הלוגיסטי והחלק השני הוא החלק התכנוני, אולי נקרא לו גם הניהולי. בחלק הלוגיסטי יש צורך לדאוג לפירוק של כל הרהיטים, אריזת של כל הפריטים והציוד שיש במשרד וכן הלאה. בחלק הניהולי והתכנוני יש צורך לדאוג לסדר פעולות נכון, הגעה של צוות האריזה בעת הנכונה, צמצום שעות ההובלה למינימום כך שתפוקת העבודה במשרד תיפגע באופן מינימלי וכן הלאה. בדרך כלל הובלת משרדים במרכז תתבצע בשעות אחר הצהריים ובסוף השבוע וכך יהיה ניתן להפסיד כמה שפחות ימי עבודה.

מה משפיע על מחיר הובלת משרד ?

המחיר של הובלות משרדים בתל אביב יכול לנוע מ-800 שקלים ועד אלפי שקלים והכול תלוי בכל הפרמטרים. ראשית, מה גודל המשרד? אם מדובר באחד גדול אז מן הסתם שהמחיר יכול לטפס אפילו מעל 10 אלף שקלים ובמקרים מסוימים הרבה יותר. יש משרדים בתל אביב שמתפרסים על כמה קומות שלמות אך כאלו בדרך כלל יהיו באותו המקום באופן קבוע. כמו כן המיקום של המשרד, הקומה שממנו יש להוביל אותו, הקומה שאליו הוא עובר והמרחק הכללי ביניהם יכול להיות משמעותי במיוחד למחיר ההובלה. לכן יש לקבל הצעת מחיר מדויקת אחרי בירור כל הפרטים.
כדי לעבור למקום החדש על הצד הטוב ביותר יש צורך בחברה מנוסה. אולי נראה לכם שמשימת ההובלה פשוטה למדי אך מה יקרה אם תיתקעו ללא שירותי אחסון משרד, ללא שירותי מנוף או עם צוות שלא מציע שירותי אריזה? יכול להיות שזה נראה לכם כמובן מאליו אך זה ממש לא כך. כאשר אתם בוחרים בזוארץ הובלות אתם מקבלים את השירות המלא הכי טוב שיש באופן מלא ותמיד עם חיוך על הפנים. צרו קשר, הזמינו את השירות שלנו וצרו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת.

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן