Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

הובלות מנוף

שירותי הובלות עם מנוף

מנוף משולב בשירותי הובלות לקומות גבוהות, בחדרי מדרגות צרים, אם אין גישה דרך מעלית או במקרים מיוחדים אחרים. בגלל החשיבות של המנוף, כדאי לבדוק מראש איזה חברת הובלות יודעת להשתמש בו וכמה זה יעלה
מנוף להעברת דירה רלוונטי גם אם גרים בקומות נמוכות אבל חדרי המדרגות צרים ואי אפשר לעבור בהם עם התכולה והציוד. לשם השוואה, בעזרת מנוף הובלות יכולות להיות רלוונטיות גם אם אין גישה דרך המעלית או במקרים מיוחדים שבהם רוצים להוריד ציוד כבד במיוחד ישירות מהגג או החלון – פסנתר, מקרר, מיטה זוגית וכן הלאה.

שירותי הובלות מנוף בצפון ניתנים על ידי חברות הובלות רבות שפועלות באזור. למעשה החברות יפעלו בכל חלקי הצפון ונדיר למצוא חברה שמגבילה את תחום השירות שלה רק לאזור מסוים לכן רוב החברות עובדות גם באזור המרכז. השירותים מתבצעים כרגיל לחלוטין, כולל שירותי פירוק והרכבה, שירותי אריזה והסבלות עד לרכב ההובלה, אך כאשר יש צורך להעלות את הציוד לקומה גבוה המנוף נכנס לתמונה. למנוף יש במת הרמה גדולה שעליה מעמיסים את כל הציוד, כאשר הבמה יושבת על מסילה שמגיע עד לחלון או למרפסת הדירה. לאחר מכן הציוד מקובע והבמה עולה עד הגעתה ליעד.

תוכן עניינים

מתי יש צורך להשתמש במנוף ?

הובלות מנוף נפוצות בעיקר כאשר יש צורך להעלות ציוד לקומות גבוהות. אמנם המגזר הפרטי הוא הנפוץ ביותר לשימוש זה אך גם המגזר העסקי והתעשייתי משתמשים בשירות זה, בין היתר להעלאה מכונות ורהיטים לקומות גבוהות אך לעתים פשוט כדי לשנע ציוד כבד או שביר שאי אפשר להעלות בשום דרך אחרת. שימוש במנוף לצרכי מעבר מאפיין בעיקר ערים גדולות כיוון שהבנייה הרוויה היא זו ששולטת שם, כאשר במצב כזה אין אפשרות להשתמש במעלית לצרכי הובלה ובטח לא להעלות את הציוד במדרגות בשל הגודל של הפריטים והסבירות לחבלות.

העברת-חברת-גומא-קיסריה

מחיר הובלות מנוף

המחיר של הובלות מנוף יכול לנוע בממוצע בין 299 שקלים ועד 3000 שקלים בממוצע. זה תלוי בעיקר בגובה שאליו המנוף צריך להגיע כאשר ההבדל בין מנוף עד 15 מטר ומנוף עד 45 מטרים הוא הבדל של מעל אלף ש"ח לכל הפחות. כמו כן, המשקל שיש להרים משפיע על המחיר וגם כמות הפעמים שיש להפעיל אותו, או במלים אחרות כמות הפריטים שיש להרים בעזרתו. חברת זוארץ מבצעים הובלות באמצעות מנוף בצפון הארץ וכך גם הובלות מנוף במרכז, עם ציוד מתקדם וצוות מקצועי נעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, אז צרו איתנו קשר לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר שעוד לא שמעתם!

מה משפיע על עלות הובלה עם מנוף ?

אם יוצאים מתוך נקודת הנחה שממילא צריך איכשהו להוביל את הציוד ולכן השאלה היא לא האם משלמים אלא כמה יעלה לעשות את זה בלי מנוף אלא רק עם צוות גדול יותר, מגיעים למסקנה ברורה לגבי האטרקטיביות של השירות.
באופן עקרוני, השימוש במנוף מתומחר לפי שעה ואמור לייקר הובלה סטנדרטית של דירת 4 חדרים בכמה מאות שקלים בלבד. מנגד, העלות של שירותי הובלות מנוף אינה קבועה אלא דינאמית כי יש כמה פרמטרים שמשפיעים עליה:

  • כמות התכולה – הפקטור העיקרי שקובע כמה יעלה לבצע כל סוג של הובלה הוא סוג וכמות התכולה. ככל שיש יותר ארגזים, קרטונים ומכשירי חשמל, כך המחיר של כל ההובלה יעלה וכמובן גם השימוש במנוף.

  • מרחק הנסיעה – שירותי הובלות מתומחרים לפי מרחק הנסיעה בין הדירה שממנה עוברים אל הדירה שאליה צריך להגיע. לרוב מתמחרים שיות בסיסי למרחק של עד 30 ק"מ ושירות בתוספת מחירים למרחקים ארוכים יותר.

  • שירותים נוספים – השימוש במנוף הוא לא השירות היחיד שאותו חברת הובלות מקצועית יכולה להציע. מלבד השירות הזה, ניתן גם לתאם פירוק והרכבת רהיטים, אריזה ועוד.

מעבר בטוח עם מנוף

למה שימוש במנוף כל כך פופולרי? לא רק שזה משתלם יותר, לעתים זה גם הכרחי. תחשבו עד כמה מסוכן מצב בו סבל מרים ארגז עם פריטים בפעם החמישית כאשר בכל פעם הוא עולה מספר קומות ללא מעלית. בסופו של דבר יש סיכוי טוב שהוא ימעד מהעייפות. לעתים יש פריטים גדולים מאוד שאי אפשר לפרק כמו ויטרינה או מקרר גדול ולכן המנוף חוסך בזמן, חוסך בכוח אדם וכך גם חוסך בעלויות. אסור גם לשכוח שהובלות בכל המגזרים יהיו יקרות יותר ככל שהקומות יהיו גבוהות יותר כך שהמנוף לאו דווקא מייקר את המעבר.

הובלה עם מנוף הכרחית למעבר מוצלח

התמחות בשירותי הובלה עם מנוף הופכת את זוארץ הובלות לחברה שכדאי לך לפנות אליה בכל מקרה של דילמה או התלבטות. אנו מבינים עד כמה חשוב לך שההובלה תתבצע גם מהר וגם באופן יסודי ובטיחותי, לכן אנו מתחייבים לשלוח אליך את הצוותים הכי מיומנים בתחום.
התייעצות עם המומחים של זוארץ הובלות תסייע לך לתכנן את ההובלה במחיר הוגן. מבחינתך, השלב הבא הוא רק להשאיר פרטים באתר הרשמי של זוארץ הובלות ולהצטרף עוד היום אל רשימת הלקוחות המרוצים שלנו. נשמח לעמוד לרשותך!

העברת מחסן ומשרדים כולל עבודת מנוף

הובלת מפעלים
הובלת מחסן
הובלה עם מלגזה
הובלה של מחסן
הובלה עם מנוף
הובלת מנוף
הובלת מלגזה מקצועית
העברת-חברת-גומא-קיסריה

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן