חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

הובלת פסנתר בצפון

מהם הקשיים בהובלת פסנתר?

מבין כל הפריטים שאפשר להוביל, פסנתר הוא ללא ספק המסובך ביותר. נדמה שאין שום יתרון להובלת פסנתר הרי בסופו ל דבר מדובר בפריט גדול וכבד מאוד שקשה לסחוב ויותר מזה, גם אי אפשר לפרק אותו אפילו לא לחלקים בינוניים יותר. כמובן שיש עוד חיסרון אחד משמעותי והוא היוקרה של הפסנתר הרי הוא נשרט או נחבל בקלות מה שמצריך לשמור עליו בכל שלב ושלב בהובלה בשבע עיניים. אם מוסיפים לפסנתר את המחיר הגבוה שלו, שיכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים, מבינים עד כמה ההובלה שלו דורשת עבודה מקצועית ועד כמה הסיכון גבוה, גם בהובלה לדירת קרקע.

מי יכול לעזור בביצוע ההובלה?

כדי לבצע את הובלת הפסנתר הכי טובה שיש אתם חייבים להיעזר בחברת הובלות. יש חברות הובלות מקצועיות שיהיו מומחיות בהובלת פסנתרים ככה שאין לכם מה לדאוג כאשר הן נכנסות לתמונה. הובלה עצמאית יכולה להיות אסון גדול, לא רק שהיא תפגע בפסנתר היא יכולה גם להרוס אותו לחלוטין בעיקר אם מובילים אותו לקומה גבוהה. הובלת פסנתר בצפון חייב סיוע מחברת הובלות מקצועית שיש לה כלי הובלה מתאימים, ידע בהובלה וכמובן גם כוח אדם שיישם את כל השלבים בהובלה בצורה הכי טובה שיש בלי לחפף.

כיצד לבחור את החברה המתאימה?

רגע שתחפשו את חברות ההובלות באינטרנט כבר ייפתחו לפניכם מגוון רחב של אפשרויות אך חשוב מאוד שתבררו אותן היטב. יכול להיות שחברה אחת תישמע לכם זולה יותר מחברה אחרת ויכול להיות שחברה אחרת תישמע מנוסה יותר. יש כל כך הרבה פרמטרים שכלולים בסקר השוק כך שאתם חייבים לעבוד בצורה מסודרת עם דף ועט. אתם חייבים לרשום את כל מה שאתם צריכים לדעת לגבי החברה, כולל המחיר שהיא מספקת אחרי מע"מ ואחרי השירותים הנוספים שאתם צריכים לקבל כמו שירותי מנוף, שירותי אריזה וכולי. כמובן שיש צורך לבדוק האם יש אחריות על ההובלה, זו נקודה חשובה.

מהם שלבי הובלת פסנתר מקצועית?

  • אחרי שחברת ההובלות הבינה מאיפה צריך להוריד ולקחת את הפסנתר ולאן, היא צריכה להגיע לאזור ההובלה מחוץ לשעות העומס. אם מדובר בהובלת דירה שלמה אז ההובלה של הפסנתר תתבצע אחרי הובלת כל שאר הציוד ואם מדובר רק על הובלת פסנתר, כדאי להתחיל את ההובלה בשעה 10-11 בבוקר בשעות שיש פחות עומסים בכביש ועוד אפשר למצוא חנייה בלי להתייאש מהר.
  • לאחר מכן חשוב לארוז את הפסנתר עד כמה שניתן כדי שלא ייחבל, בעיקר בנקודות החלשות שלו כמו למשל הפינות. אם מדובר בקומה גבוהה זה השלב שצריך להתחיל לקרב את במת ההרמה של המנוף אל החלון, להעמיס אותו עליה ולקבע אותו עד שהוא יורד אל המשאית שם הוא יתקבע מחדש.

כמה עולה בממוצע הובלת פסנתר?

הובלת פסנתר בצפון יכולה לעלות הרבה מאוד בעיקר בגלל כל השלבים המסובכים שצריכים לעבור, בעיקר אם מדובר בקומה גבוהה. העלות יכולה להתחיל מ-400 שקלים להובלה די פשוטה של פסנתר קטן שלא נמצא בדירה גבוהה ולהגיע עד ל-1000 או 1500 שקלים. אם נעזרים במנוף שצריך להגיע לקומה גבוהה מאוד הרי שהמחיר שלו לבדו יהיה 600-800 שקלים ולעתים יטפס למעלה מ-1000 שקלי. לכן הובלת פסנתר יכולה להיות סוגיה כלכלית לא פשוטה אך יש לזכור שכל אפשרות אחרת תהיה עדיפה פחות ותגרום נזק שהעלות שלו בסופו של דבר תהיה גבוהה יותר.

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן