חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

הובלות בחולון

זוארץ הובלות מתמחה במגוון רחב של שירותים וגאה לרכז אותם עבורך תחת קורת גג אחת. היכולת שלנו להתאים שירותי הובלות לקהל יעד פרטי, עסקי ומוסדי הופכת אותנו לחברה מובילה ומומלצת. מעבר לכך, מבחינתך מדובר על דרך מעולה לקצר את משך הזמן שעובר מהרגע שבו יוצאים להובלה ועד שחוזרים לשגרה.

תושבי חולון והסביבה למשל יכולים להשתמש בשירות שלנו לטובת הובלות קטנות וגדולות. ראשית, חולון היא עיר מרכזית מאוד שחולקת גבולות משותפים עם תל אביב ובת ים ולכן חשוב שההובלות בה יתבצעו בצורה יעילה. שנית, בחולון יש קהל יעד פרטי ועסקי שזקוק לשירותי הובלות ולכן הסטנדרטים מחמירים וגבוהים. חוץ מזה, בחולון ניתן לתאם שירותי הובלות שמתאימים גם לחברות ומפעלים.

הובלה

מי זקוק לרוב להובלות בחולון?

א. חברות – חברות זקוקות לשירותי הובלות כאשר הן מחליטות להעביר את מוקדי הפעילות שלהן לחולון, או לחילופין במעבר בתוך העיר עצמה. בכל אחד מהמקרים האלה, מה שחשוב לחברה אלו שירותי הובלות יעילים שיאפשרו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

ב. עסקים ומשרדים – אצל בעלי עסקים ומשרדים צריך למצוא שילוב בין שירות הובלות מקצועי ומשתלם. ברוב המקרים יש לבעלי משרדים ועסקים תקציב נמוך יותר לעומת חברות, אך בחולון והסביבה אפשר להזמין את השירות מאתנו וכך להיות רגועים.

ג. מפעלים – הקצאת שירותי הובלות עבור מפעלים בחולון והמרכז מתבצעת בצורה אחרת לגמרי בהשוואה לחברות ועסקים. בעוד עסקים, משרדים וחברות יכולים לתאם גם הובלות קטנות, אצל מפעלים הדגש הוא על טיפול במכונות תעשייתיות ולעיתים גם על שירותי אריזה ואחסון. לכן את ההובלות של המפעלים בחולון מבצעים רק עם חברה מקצועית שמתמחה בנושא.

ד. אנשים פרטיים – קשה לדבר על שירותי הובלות בחולון בלי להזכיר את הביקוש מצד אנשים פרטיים. נכון להיום, אנשים פרטיים ובעלי משפחות בחולון הם בין קהלי היעד הבולטים ביותר של שירות מן הסוג הזה. בפועל, אנשים פרטיים בחולון משתמשים בשירות שלנו גם בהובלות קטנות וגם בהובלות גדולות וכך שומרים על הציוד האישי, הריהוט ומכשירי החשמל שלהם.

לפי מה נקבעים המחירים של שירותי הובלות?

אפשר לראות כיצד מחיר ההובלה מושפע מהמרחק בין המקום שממנו יוצאים לבין המקום שאליו מגיעים. ככל שהמרחק של ההובלה יהיה ארוך יותר, כך צפוי המחיר שלה לעלות. חוץ מזה, בחולון וגם בערים אחרות קובעים את המחיר של ההובלה בהתאם למספר הארגזים והקרטונים.

מלבד האמור לעיל, המחיר של שירותי ההובלות נקבע לפי מספר הארגזים והקרטונים. במקרים של הזמנת שירותי הובלות לחברות, עסקים, משרדים וגם אנשים פרטיים, יש צורך לבדוק בכמה ארגזים או קרטונים מדובר לפני שמזמינים שירותי הובלות. במקביל, אצל מפעלים למשל קובעים את המחיר לפי הגודל של המכונות או דרישות מיוחדות אחרות שהלקוח מעלה.

חברת זוארץ הובלות תשמח להיות זו שמבצעת עבורך את הפרויקט. אנו מתמחים בשירותי הובלות בחולון ומאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים וממליצים. ביצירת קשר עם נציגינו נתאם עבורך שירותי הובלות בהתראה קצרה ונחסוך לך זמן וכסף. כעת, כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים באתר ונעמוד לרשותך בהקדם.

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן