חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

הובלות בגבעתיים

זוארץ הובלות מספקת מגוון שירותים בפריסה רחבה ומזמינה אותך להצטרף לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים. בין היתר, ההתמחות שלנו באה לידי ביטוי ביכולת להתאים עבורך שירות הובלות באופן אישי ולחסוך עבורך זמן וכסף.

שירותי ההובלות שאנו מציעים בגבעתיים:

  • חברות, עסקים ומשרדים – לעסקים ומשרדים אין את הפריבילגיה להתעכב עם שירותי הובלות, כי המשמעות של כל איחור עלולה להיות אובדן של לקוחות וירידה ביעילות. לכן אנו מבצעים הובלה מהירה וברמה הגבוהה ביותר.
  • מפעלים – בעלי מפעלים במרכז הזקוקים להובלה מוזמנים ליצור עמנו קשר גם בהתראה קצרה. אנו מספקים עבור תושבי גבעתיים והסביבה את השירות הטוב ביותר. יש לנו את היכולת להעביר מכונות כבדות ותעשייתיות ולעמוד לרשותם גם בשירותי אריזה.
  • לקוחות פרטיים – לקוחות פרטיים יכולים להשתמש בשירות שלנו על מנת לעבור בה בין דירות. במקביל, הובלות בגבעתיים מתאימות לסטודנטים צעירים או לזוגות עם ילדים ודרכנו ניתן גם לתאם שירות שמתאים למשפחות. לא משנה מה היקף ההובלה שלך, לנו יהיה את הפתרון והציוד המתאים על מנת להפוך אותה ליעילה ומשתלמת.
הובלות בגבעתיים

לפי מה נקבעים המחירים?

המחירים בגבעתיים נקבעים כמו המחירים בערים אחרות. בשביל לדעת כמה ההובלה תעלה, מה שעושים זה לבדוק את כמות הציוד ומספר הארגזים. כמו כן, המחיר הוא פונקציה של המרחק בין המקום שבו מעמיסים את הציוד ועד המקום שבו פורקים אותו. בכל מקרה, הדבר הנכון לעשות הוא ליצור קשר עם הנציגים שלנו על מנת לתאם את הדברים על מנת שהכל יתבצע בצורה הכי מקצועית שאפשר!

רוצים להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן