חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

דגשים לפני בחירת חברת הובלות

לחברת ההובלות שתבחרו משימה חשובה

האחריות שמוטלת על חברת ההובלות אותה תבחרו למשימה המסובכת של העברת דירה היא כבדה וגדולה. חברת הובלות חייבת להיות מאוד יסודית בעבודה שלה, להבין כיצד להתייחס לריהוט ולפריטים יקרי הערך וגם לעבוד נכון עם הלקוח. חברת הובלות מקצועית יודעת כיצד לא לטעות טעויות בסיסיות שחברות צעירות רבות טועות בהן וגם יודעת להיערך לכל מצב. מלבד הלוגיסטיקה והארגון שצריכה חברת הובלות להציג, היא צריכה להיות אדיבה ואמינה גם לגבי המחיר וגם לגבי לוח הזמנים.

דגשים שחשוב להתייחס אליהם לפני בחירת חברת הובלות

  • המשקל שיש לחברת הובלות הוא עצום, כיוון שהיא מובילה את כל עולמכם, את כל הציוד שיש לכם בבית, מהדברים הקטנים ביותר ועד לגדולים שבהם. לפני המקצועיות שהחברה צריכה להציג בפני הלקוח, היא חייבת להיות אמינה. המחירים שלה צריכים להיות הוגנים גם עבור לקוחות שלא מתמקחים ועבור אלו שסומכים עליהם מהמלצות של אחרים. החברה חייבת לעמוד בלוחות הזמנים שמציב הלקוח ובמידה ומשהו לא מתאפשר או מתעכב, היא חייבת לעדכן אותו בלי להמציא תירוצים ולפצות במידת הצורך.

  • לאמינות החברה יש ביטוי גם באחריות שהיא נותנת על ההובלה. מקצועית ככל שתהיה, חברת הובלות עלולה לטעות ולפגוע בציוד הלקוח. חשוב מאוד שהחברה תדע להוריד את הכובע ולפצות את הלקוח כשצריך, בהסכם שהיא תציג בפניו עוד בסגירת העסקה.

  • המקצועיות של חברת ההובלות חייבת להיות ברמה הכי גבוהה. הובלת משרדים  או ביתיות לא מסתכמת רק בהעמסה על משאית ונסיעה ליעד הבא, היא כוללת שירותי פירוק והרכבה במידה והלקוח דורש, שירותי אריזה שכוללת אריזה של ציוד מיוחד כמו כלי נגינה, או כלים שבירים כמו כלי זכוכית, כלי חרסינה כמו אגרטלים ועוד. יש גם ציוד רגיש כמו מדפסות ומחשבים שחייבים יחס מיוחד.

  • חברת הובלות בקריות או בכל מקום אחר בארץ, צריכה להתחשב בעובדה שמעברי דירה יכולים לכלול תקופת המתנה קצרה או ארוכה בין פינוי הדירה לבין הכניסה ליעד הבא או סיטואציות בלתי מתוכננות ועל כן היא צריכה לספק גם שירותי אחסון במידה הצורך לפי דרישת הלקוח.

  • כיום רוב הדירות החדשות שנבנות הן לגובה בבניינים רבי קומות. לא רק בגלל הייעול של הזמן אלא גם כהובלה וסבלות בטוחים יותר, חברה מקצועית תכלול שימוש במנוף להעלאת הציוד לקומות גבוהות.

חברה עם המלצות תפחית את הסיכונים

כשבוחרים חברת הובלות גדולות או קטנות מומלץ לבצע סקר שוק כדי לראות את החברות המומלצות והמנוסות ביותר. חברת הובלות מנוסה מחזיקה כוח אדם רב שיכול לעמוד בלוח זמנים גם כשיש לחברה הרבה לקוחות. תקראו את חוות הדעת שיש לאנשים להגיד על החברה ותבצעו בטלפון או בפגישה שיחת היכרות קצרה כדי להתרשם. זוארץ הובלות היא חברה אמינה, מקצועית ונאמנה שתוביל את הסלון, המטבח ואת כל תכולת הדירה בזהירות ובמיומנות. לקבלת הצעת מחיר, ייעוץ או שאלות פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

בכל שאלה ועניין הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם תשובות.

דילוג לתוכן