חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

איך נארוז כלי זכוכית?

אריזה נכונה של חפציכם בעת מעבר דירה או לקראת שיפוץ מסיבי בביתכם, תהפוך את התהליך ליעיל, פשוט ודל בהוצאות וכמובן, תחסוך לכם כאבי ראש. אחד האתגרים באריזה הם אריזה של כלים שבירים. חשוב מאד להקפיד על אריזה נכונה ובטוחה שלהם בהתאם לאופן ההובלה.

על אילו כלים מדובר בדיוק?

כלים שבירים שיש להקפיד על אריזה נכונה במיוחד שלהם, אינם רק כלי המטבח, קרי, צלחות וכוסות, אלא קטגוריה זו כוללת כלים נוספים שאולי לא היינו חושבים עליהם כשבירים. למשל, מיקרו. המיקרו לרוב עשוי מחומר מתכתי כלשהו שמתעקם ואף עשוי להיסדק ולהישבר במקרה של מכה ואריזה לא נכונה שלו. פריט נוסף הוא ריהוט עץ. ריהוט עץ שלא נארז בצורה הטובה ביותר עשוי להישבר או להיסדק בקלות בעת הובלה של הציוד. אם כן, קטגורית הכלים השבירים היא רחבה משחשבנו בהתחלה, לכן יש צורך לשים לכך לב בעת האריזה.

האמצעים הנדרשים לאריזה נכונה של כלים שבירים

לקראת מעבר המשרד או הדירה בשביל האריזה של הציוד השביר, יש צורך להצטייד באמצעים המתאימים לשם האריזה. האמצעים הללו כוללים נייר "פצפצים", כלומר הניילון עם בועות האוויר אשר שומר על חפצים שבירים. איסוף של נייר עיתון לאורך זמן לקראת האריזה של הציוד השביר גם הוא דבר שנדרש, שכן נייר העיתון גם כן עוזר לשמור על החפצים השבירים בעת האריזה (למשל, עטיפת כוסות בנייר עיתון טרם הנחתן בתוך ארגז הקרטון). בנוסף, היעזרו במסקינטייפ המתאים לאריזה על מנת ללפף סביב קצוות של ריהוט שביר למשל, יחד עם נייר עיתון על מנת למנוע שבירה של קצוות הרהיט. נסו לרכוש את כלל האמצעים הללו זמן סביר לפני תחילת האריזות וקנו כמויות גדולות באופן יחסי על מנת שיהיה די חומרי אריזה ולא תיאלצו להפסיק את האריזה באמצע כדי לקנות אמצעים.

הובלה באמצעות חברת הובלות או הובלה עצמאית

בהקשר של הובלת ציוד שביר ישנה משמעות לשאלה האם ההובלה מתבצעת על ידי חברת הובלות ששוכרים את שירותיה או שמא מדובר בהובלה עצמאית. במידה ומדובר בהובלה על ידי חברת הובלות, חשוב מאד לציין בפני החברה איזה מהציוד הוא ציוד שביר (וגם כדאי מאד לציין זאת בכיתוב גדול וברור על גביי קופסאות הקרטון) על מנת שייזהרו בהובלתו ויעלו אותו אחרון אל משאית ההובלה. במידה ומדובר בהובלה עצמאית של הציוד, גם כדאי לשמור על רישום "שביר" על גביי הקרטונים הרלוונטיים על מנת שתהיו מודעים אילו ארגזים מכילים את הציוד השביר ויש להקפיד על זהירות מוגברת בהובלתם.

הקפידו על אריזה נכונה ויעילה וחסכו לעצמם בעיות בעתיד

הקפדה על תהליך אריזה נכון ויעיל תעזור לכם במיוחד בתהליך הפריקה ותחסוך לכם במשאבים בהמשך. לכן, מומלץ לחשוב קדימה ולהשקיע בחברה המעניקה שירותי אריזה מקצועית ואיכותית.

בכל שאלה ועניין הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם תשובות.

דילוג לתוכן