חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

פתרונות לאריזת דירה

אחד האתגרים הגדולים שמלווים הובלות דירה, מלבד מציאת הדירה , פינוי הדירה הישנה והאתגרים הנוספים הכרוכים במעבר, הוא כמובן נושא האריזה. אריזה נכונה של חפציכם תייעל את המעבר, תחסוך לכם במשאבים ובזמן ותעזור לכם לשמור על חפציכם במצב טוב כפי שהיו לפני.

להשתדל לא להשאיר את האריזות לרגע האחרון

מומלץ מאד להימנע מלהשאיר את האריזה של חפציכם לקראת מעבר הדירה לרגע האחרון, אלא כדאי להתחיל באריזה כחודש-חודשיים לפני המעבר עצמו, כאשר תתכננו מראש בדיוק מה תארזו לפי רמת השימוש שלכם באותם חפצים (חפצים שבשימוש תדיר, תדחו לסוף תהליך האריזה בעוד שחפצים שאינם בשימוש, כמו למשל בגדי קיץ בעונת החורף, תוכלו לארוז בראשית התהליך). תכנון מראש יהפוך כל תהליך אריזת דירה להרבה פחות מורכב ויעיל בהרבה.

החלטה על כלי האריזה המתאימים

טרם הובלות דירה, עליכם להחליט, בהתאם לאופן בו אתם מתכננים לבצע את הובלת חפציכם לדירתכם החדשה (על בסיס חברת הובלה או עצמאית) על האופן שבו תארזו את חפציכם. לדוגמא, אם הינכם מתכננים להיעזר בשירותי חברת הובלות, מומלץ מאד לארוז בארגזים, להקפיד מאד על אריזה בטוחה של חפצים שבירים וכדומה. לעומת זאת, אם ההובלה היא עצמאית, לפעמים כדאי לארוז בשקיות גדולות מאשר ארגזים על מנת לחסוך במקום ולחסוך לעצמכם "נגלות". אם כן, מרגע שהחלטתם על אופן הובלת חפציכם, תחליטו על כלי האריזה המתאימים ורכשו אותם בהתאם (ארגזי קרטון הרבה פעמים ניתן להשיג בחינם מכל מיני בתי עסק שאינם זקוקים להם יותר, כמו למשל המכולת השכונתית). בנוסף, רכשו נייר "פצפצים", אספו ניירות עיתון, מסקינטייפ וטושים לא מחיקים. כיום גם ניתן להשיג בכל מיני חנויות, אמצעים אשר תורמים לאריזה נוחה ויעילה יותר, כמו למשל מסקינטייפ בצבעים שונים אשר איתו ניתן למעשה לקטלג את הארגזים לפי נושאים או חדרים.

לא לוותר על רישום או קטלוג

חשוב מאד לא לוותר על רישום של הארגזים וכמובן אריזה לפי נושאים או חדרים. הסיבה לכך היא בעיקר הקלה על תהליך הפריקה של הציוד עם הגעתכם למחוז חפצכם החדש. חשוב מאד להקפיד על כך ועם הגיעכם לדירה החדשה להניח את הארגזים בחדרים הרלוונטיים ורק אז לפרוק אותם.

במקרה של אחסון ציוד במכולות

במידה והינכם עוברים דירה אך מתכננים לאחסן את הציוד שלכם לתקופה מסוימת במכולות או מחסנים ייעודיים, האריזה שלכם צריכה להיות מותאמת לכך. למשל, חשוב מאד להקפיד על אטימת הארגזים וריפודם בניילון על מנת למנוע היווצרות לחות ועובש. דבר נוסף הוא שימון כלי מתכת על מנת למנוע היווצרות של חלודה על גביהם. בזוארץ הובלות, הובלות דירה הופכת לדבר פשוט, נעים ויעיל. תיהנו משירות ברמה גבוהה, מקצועיות חסרת פשרות וכמובן הכוונה, ייעוץ וליווי במהלך תהליך מעבר הדירה כולו.

בכל שאלה ועניין הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם תשובות.

דילוג לתוכן