חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

איך וכיצד נקבעת עלות ההובלה?

חברות ההובלות לרוב גובות את עלות ההובלה על פי מאפיינים וקריטריונים קבועים מראש. לאור העובדה שתהליך מעבר הדירה לכשעצמו הוא בעל עלות גבוהה באופן יחסי ומדובר בתקופה של הוצאות גדולות, חשוב מאד לדעת על פי מה נקבעת עלות ההובלה כדי להיערך מראש. למשל הובלות קטנות יעשו במחיר מופחת ומותאם ללקוח, והובלות סטודנטים יהיו בהנחה מותאמת.

מהי חברת הובלות?

חברת הובלות היא חברה אשר מספקת שירותי הובלה, בעיקר בעת מעברי דירה אך לא רק. לעיתים חברות ההובלה מספקות שירותים של אריזה מקצועית טרם ההובלה עצמה. בארץ ישנן חברות הובלה רבות, חלקן פועלות רק באזורים מסוימים בארץ וטווח המחירים לקבלת השירות משתנים מחברה לחברה ובהתאם לסוג השירות שהחברה מספקת. כאמור לעיל, מספר קריטריונים נלקחים בחשבון בקביעת מחירי ההובלה שחברה מסוימת גובה.

זהות חברת ההובלה

חברות הובלה מסוימות גובות סכומים גבוהים יותר בהתאם למוניטין שלהן. למשל, חברות גדולות לרוב ייגבו מחירים גבוהים יותר בעוד שחברות משפחתיות וקטנות יותר ייגבו מחירים יותר נמוכים, אך לא תמיד. לכן, חשוב מאד לערוך סקר שוק מקיף טרם בחירת חברת ההובלה, שכן, אין סיבה לשלם סתם על "מותג". חשוב לשים לב שבוחרים בחברה עם המלצות, עם מסמכים המעידים על בטיחות ואחריות וכמובן, אמינות החברה.

אופי השירות שבוחרים

כאמור לעיל, חברות הובלה מסוימות נותנות שירותים אחרים שהם לא רק הובלה. למשל, חברות מסוימות מספקות שירותי אריזה. כמובן, שככל שתשכרו יותר שירותים מחברת ההובלה, כך גם תידרשו לשלם יותר.

המרחק בין נקודת האיסוף לנקודת הפריקה

ככל שהמרחק בין הדירה הישנה או לחילופין, נקודת האיסוף של החפצים, לבין היעד אליו יש להגיע עם החפצים, הוא גדול יותר, כך תידרשו לשלם יותר על ההובלה. למשל, הובלה מתל אביב לבאר שבע תעלה יותר מאשר הובלה מנקודה אחת בבאר שבע לנקודה אחרת.

מעלית או מדרגות, מהדלת או מהחלון

אופן העברת הציוד גם הוא משפיע מאד על המעבר. לרוב, תישאלו על ידי חברת ההובלות שאלות על הסביבה בה מתבצעת ההובלה (הן האיסוף של החפצים והן הפריקה שלהם). למשל, במידה ויש מדרגות ולא מעלית, תשלמו יותר שכן יידרשו המובילים להתאמץ יותר בהעברת הציוד אל היעד החדש ומהיעד הישן. בנוסף, לעיתים במצבים בהם מעבירים ציוד אש לא ניתן להכניסו או להוציאו מהדלת, יידרשו המובילים להיעזר במנופים על מנת להעביר את הציוד דרך החלון למשל, או המרפסת. פעמים רבות זה המצב עם ארונות גדולים או ספות גדולות במיוחד. במקרה כזה, כמובן שהתשלום עבור ההובלה יהיה גבוה יותר מאשר אילו ההעברה כולה הייתה מתבצעת כרגיל דרך דלת הכניסה. בזוארץ הובלות תיהנו משירות הובלות ברמה גבוהה במיוחד במחירים אטרקטיביים.

אל תתפשרו על איכות

חברת הובלה טובה הופכת את תהליך מעבר הדירה לפשוט, יעיל ונעים. אל תתפשרו בעניין ההובלה.

בכל שאלה ועניין הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם תשובות.

דילוג לתוכן