חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוארץ-הובלות-ואחסנה-2

אודות

זוארץ עוסקת בתחום מאז שנת 1992. עם מוניטין וניסיון עצומים שמותירים אותה בפסגה בכל הקשור להובלות פרטיות, עסקיות, מפעלים, משרדים וכו'. התכוננו לסטנדרטים חדשים!
בטרם נגיע אליכם לביצוע הובלה איכותית ואמינה, ישנם דברים שחשוב לנו שתדעו – אנחנו בטוחים, שמידע זה יהיה לכם לעזר ויבהיר את הדברים, כך שההובלה תתבצע על מי מנוחות ובצורה מקצועית ונעימה.

זקוקים להובלה? חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם!

הובלות בחיפה
רשיון מוביל - זוארץ הובלות 2024
רשיון מוביל - זוארץ הובלות
רשיון מוביל - נספח כלי רכב - זוארץ הובלות 2024
רשיון מוביל - נספח כלי רכב - זוארץ הובלות

זוארץ הובלות – תנאי עבודה מול הלקוח

  • אנחנו מתחייבים לספק לכם את כל מה שצריך לביצוע הובלה בטוחה וזאת על פי תנאי ההזמנה כפי שסוכמו מראש.

  • אנחנו מתחייבים להיות נאמנים להסכם העבודה ולספק לכם את השירות במסירות מלאה.

  • אנחנו מתחייבים לעשות כל שביכולתנו על מנת לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו במעמד חתימת הסכם העבודה.

  • אנחנו מתחייבים לספק לכם ארגזי קרטון לאריזת תכולת המשרד או הבית, בכמות שתאפשר לכם לארוז הכול וללא תשלום נוסף. כשתסיימו לפרוק את חפציכם נציג מטעמנו יגיע אליכם לאיסוף הקרטונים על מנת שנמשיך לספק את השירות המצוין ללקוחות נוספים.

  • חשוב מאוד שתוודאו שהארגזים סגורים בצורה חזקה וטובה באמצעות נייר דבק עבה, על מנת להבטיח, ככל שניתן, שהם לא ייפתחו במהלך ההובלה.

  • אם יש ברשותכם רהיטים שצריך לפרק, יש לדאוג לכך לפני שאנחנו מגיעים. אם תרצו, נשמח לספק לכם שירותי פירוק והרכבת רהיטים שיתבצעו על ידי נגר מקצועי ויבטיחו שהרהיטים יגיעו לאתר החדש ללא פגע ויורכבו שם כבר ביום ההעברה.

  • אם הייתה אי הבנה ויתברר שהנתונים שסיפקתם לנו לגבי הקומה שממנה צריך להעביר את הדברים, המרחק מהחניה עד לאתר, העובדה שיש צורך בפירוק ובהרכבה של חפצים נוספים שלא נרשמו בהזמנה וכדומה – תצטרכו לשלם על השירות בהתאם למחירון החברה שיוצג בפניכם.

  • הביטוח שאנחנו מספקים על סחורה בהעברה הינו על סך 100,000$ ומותנה בהשתתפות עצמית שלכם בסך 550 ₪. למרות זאת, אם יוכח מעבר לכל ספק כי חברת ההובלות היא האחראית הבלעדית לנזק שנגרם לציוד שלכם נקבל עלינו את מלוא האחריות ונדאג שאתם תפוצו בהתאם.

  • שימו לב: חברתנו איננה אחראית על אובדן של דברי ערך כגון כסף מזומן, זהב, תכשיטים וחפצים אחרים. מומלץ שאת הדברים היקרים תיקחו אתכם, על מנת להבטיח, ככל שניתן, שהם יגיעו ליעד בשלום.

בכל שאלה ועניין הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם תשובות.

דילוג לתוכן